Golf 7 DSG Kavrama Değişimi

1,2 DSG 2015 MODEL 13500 KM DE NİHAYETİN DE KAVRAMA DEĞİŞİMİ OLACAK ARACIN GARANTİSİ YOK.5 AĞUSTOS GÜN VERDİLER ISPARTA BAŞARAN NASIL BİR YOL 

İZLEMEM GEREKİYOR.TEŞEKKÜR EDERİM.ARAÇ HATAYI YENİ VERDİ.USTA BAKTI KAVRAMA DEĞİŞECEK DEDİ.
Km düşük garanti yeni bitmiş çok büyük olasılıkla kavramanız iyi niyet garantisinden cüzi bir miktarla değiştirilecektir.

Bugün kavrama değişti dsg ye yeni yazılım gelmiş o yüklendi parça yüzde yüz karşılandı işçilik ücretinin yüzde yetmişi karşılandı kısacası 350₺ ödedim. Isparta başaranda İsmet ustaya servis danışmanım Ramazan beye ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bugün kavrama değişti dsg ye yeni yazılım gelmiş o yüklendi parça yüzde yüz karşılandı işçilik ücretinin yüzde yetmişi karşılandı kısacası 350₺ ödedim. Isparta başaranda İsmet ustaya servis danışmanım Ramazan beye ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Geçmiş olsun Değerli Hocam 

Geçmiş olsun hocam 350 tl hiç birşey gerçekten.

Geçmiş Olsun Hocam.
DSG hakkındaki haksız eleştirilirin ne denli abartı olduğu birkez daha kanıtlandı( Servisler 3 bin 5 bin istiyor vs söylemleri ). Servisler DSG konusunda Almanyanin Direktifi sayesinde şanzımanın arkasında duruyor.

96f1af54d842fda09ff456dac9923535.jpg
iyi niyet olmasa fatura bu

Geçmiş Olsun Hocam.
DSG hakkındaki haksız eleştirilirin ne denli abartı olduğu birkez daha kanıtlandı( Servisler 3 bin 5 bin istiyor vs söylemleri ). Servisler DSG konusunda Almanyanin Direktifi sayesinde şanzımanın arkasında duruyor.
Teşekkür ederim hocam

Geri
Üst Alt