Bagaj fotoğrafları

ladinkayin

Üye
İsim
H
Hadi bakalım kimin bagajinda neler var:)

Benim bagaj çok derli toplu. Vosmer den aldigim Golf logolu bagaj havuzu, trafik seti ve bagaj çantası. Çanta içinde oto şampuani, cam silecek suyu ve temizlik için fiber bezlerle plastik aksam için sprey.

Ekli dosyayı görüntüle 3418

Değerli HOcam siz bu konuyu açar açmaz efsane bir bagaj aklıma gelir diyemem çünkü mıh gibi zihnime işlemiş aklımdan çıkmaz...

Ender Hocam'dır bu hafızama nakşedilmiş mükemmelliğin tanımının mimarı... @Ender

Bu da benimki;

İçi her daim boş...

Görünmeyen detaylar:

Sol boşlukta temizlik bezlerim, cam sil, cam çekpas  ve kurulama bezim

Sağ boşlukta kurulama bezlerimden birine sarılı durumda 1 kg lık kuru tozlu tip yangın tüpüm.

bagaj kapağının altında Vw'in acil durum kiti

7ka66l.jpg

Hakikaten efsaneymis bagaj:). Hocam daha önce açılmış konu varmış ne yapayım sileyim bu başlığı oradan mi devam edelim?

Pek belli olmuyor ama en solda mavi kutu araç bakım seti(torpido sütü-araç şampuanı-lastik parlatıcı-araç içi koku-döşeme temizleyici), hemen yanında araç içi süpürgemiz hemen yanında da vw nin trafik seti. Hepsini bu şekilde yanyana dizince uzunlukları tam geliyor ve birbirini sıkıştırıyor, dolayısıyla sağa sola kayma olmuyor :)

VanNjP.jpg

benim bagajı açan biri bu bagaj boş der, gerçekten ilk başta görünen yerde hiç bir şey yok, fotoğrafını koyarım bir ara,

birkaç ay önce küçük bir tartışma yaşamıştık bagaj hacmiyle ilgili, 380 litre mi değil mi diye, ben 380 litre olduğunu broşür bilgisinin doğru olduğunu savunmuştum, şimdi eminim artık, yan gözler tahminimizden çok daha fazla eşya alıyormuş...

benim bagajı açan biri bu bagaj boş der, gerçekten ilk başta görünen yerde hiç bir şey yok, fotoğrafını koyarım bir ara,

birkaç ay önce küçük bir tartışma yaşamıştık bagaj hacmiyle ilgili, 380 litre mi değil mi diye, ben 380 litre olduğunu broşür bilgisinin doğru olduğunu savunmuştum, şimdi eminim artık, yan gözler tahminimizden çok daha fazla eşya alıyormuş...
Ben hala bagaj hacminin 'Yer tasarruflu stepne ile' birlikte 380 litre olduğunu savunuyorum. Amasya'ya gidince ölçeceğim bunu unutmazsam mutlaka.

Aynen, erinmedim sayfanın yukarısında ki ölçüler yazan fotodan yola çıkarak ölçtüm :D , en dışta kalan dairesel alan hariç 305-310 litre arası hacim oluyor, yanlar ve o dairesel alanın 70 litre olacağını sanmıyorum. 
Erencim, Amerikalılar şu aşağıdaki büyük parçalar kullanarak ölçmüşler ve bagaj örtüsünün üstünde kalan kısımlar 320 litre tutmuş,

almanlar ise küçücük küpler kullanarak dolayısıyla hiç boşluk kalmadan doldurmuşlar heryeri ve 380 litre çıkmış...

o günden beri bizim forumda bunun matematiksel hesabını ortaya koyan olmadı, inşallah bunu sen başarırsın... :)

Ekli dosyayı görüntüle 3447

Değerli HOcam siz bu konuyu açar açmaz efsane bir bagaj aklıma gelir diyemem çünkü mıh gibi zihnime işlemiş aklımdan çıkmaz...

Ender Hocam'dır bu hafızama nakşedilmiş mükemmelliğin tanımının mimarı... @Ender

Bu da benimki;

İçi her daim boş...

Görünmeyen detaylar:

Sol boşlukta temizlik bezlerim, cam sil, cam çekpas  ve kurulama bezim

Sağ boşlukta kurulama bezlerimden birine sarılı durumda 1 kg lık kuru tozlu tip yangın tüpüm.

bagaj kapağının altında Vw'in acil durum kiti

Murat hocam son derece sade ve şık :)  

bişi sormadan geçemiyeceğim... Bu arka koltuk başları neden kalkık durumda özel bir nedeni varmı yoksa bagaj açıldıgında içerisi için bir kamufulaj seçeneği mi?

Murat hocam son derece sade ve şık :)  

bişi sormadan geçemiyeceğim... Bu arka koltuk başları neden kalkık durumda özel bir nedeni varmı yoksa bagaj açıldıgında içerisi için bir kamufulaj seçeneği mi?
Değerli Ender Hocam;

bilfiil kullanıldığında veya kullanıldıktan hemen sonra koltuk başlıkları yüksek pozisyonda kalmaktaydı.

Sizinkisi kadar ince bir düşünce aklımdan geçmedi

Arkada yolcularım varmış demek ki..

Bir de ne kadar boş zamanlarım varmış.. demekten alamadım kendimi kızımın doğumundan önceki çalışmalar ve pozlar bunlar..

Geri
Üst Alt