Merhabalar

acareray

Yeni Üye
İsim
Eray
Merhabalar ismim Eray forumu uzun zamandır takip ediyordum üye olmak yeni nasip oldu, 2011 1.4tsi 122 highline paket golf alma arefesindeyim daha önceden tecrübesi olan arkadaşların deneyimlerini dinlemek isterim, şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

alacağınız araç dsg / manuel mi?
kaç km ?
en son bakımları hangileri yapılmış?

Merhaba,

alacağınız araç dsg / manuel mi?
kaç km ?
en son bakımları hangileri yapılmış?
Manuel
164km de
Ağır bakımları henüz yapılmamış
Lastikler yeni yağ falan yeni değişmiş
değişen ve tramer yok
380.000₺

yanlış anlamayın beni ama km'ye göre fiyat bi tık fazla gibi sanki. bütçe meselesidir ancak 420-430 bandından golf 7 bulabilirsiniz
maalesef tüm birikimimim çıkabileceği en üst fiyat bandı bu o yüzden şimdilik bununla yetineceğim, çok km yapacağımı düşünmüyorum zaten ileride başka alternatif düşünürüm.
o fiyattaki Golf 7lerin çoğuda hasarlı, temiz bir golf 7 için biraz daha bütçe artırmak lazım diye düşünüyorum ben

maalesef tüm birikimimim çıkabileceği en üst fiyat bandı bu o yüzden şimdilik bununla yetineceğim, çok km yapacağımı düşünmüyorum zaten ileride başka alternatif düşünürüm.
o fiyattaki Golf 7lerin çoğuda hasarlı, temiz bir golf 7 için biraz daha bütçe artırmak lazım diye düşünüyorum ben
hayırlısı olsun hocam

Merhabalar ismim Eray forumu uzun zamandır takip ediyordum üye olmak yeni nasip oldu, 2011 1.4tsi 122 highline paket golf alma arefesindeyim daha önceden tecrübesi olan arkadaşların deneyimlerini dinlemek isterim, şimdiden teşekkürler.
Yaklaşık 3 sene önce kullandım 2011 highline bendeki stopları led farlıydı ve dsg şanzımanlıydı. Ben aldığımda ilk sahibinden 30bin km deydi civarındaydı çok memnundum kalite konfor çok çok iyiydi taş gibi araba. Bakımları yetkili serviste yapıldıysa hiç kafanda soru işareti de olmaz.

Arkadaşlar Merhaba! Golf 8 limon sarısı impression ile aranıza katıldım
Birkaç değerlendirme yapmak istedim
Aynadan gelen trim bende de var
1.0 tsı gayet keyifli 2016 318i den sonra yakıt gayet iyi geldi

Yol sesi nerdeyse hiç yok 140 dan sonra rüzgar sesi normal lastkler 16 inç gayet konforlu 17 inç rnflt lastikle şehir içinde zıplıyordum resmen

Trim sesleri malesf var cızırtı pıtırtı tok kapı sesi kapanırken var ama kapıyı açarken teneke sesi geliyor malesef bence bu paketin en kötü yanı park sensörü olmaması bunu kabullenemiyorum

Geri
Üst Alt