Golf 8 Yazılım güncelleme ?

ariza

Üye
İsim
ali rıza
Merhabalar, bu ay aracımın ilk servis bakımını yaptırdım, Ankara Doğuş otoda, multimedyada aracın yazılım sürümü 1546 idi halen 1546 olarak görünüyor. Bazı arkadaşlar araçlarının yazılım sürümünü 1766 olarak göstermişler, VW bir güncelleme yayınladıysa servis bakıma giren araca kurulması gerekmezmiydi anlamadım, sizlerin aracınızda bir güncelleme yapıldımı paylaşırsanız sevinirim. (Not: Aracım Eylül 2021 de alınmıştı.)

benim aracımda temmuz 21 çıkışlı sizinle aynı versiyon var. aracı bakıma soktuğumda benimde güncellemem yapılmamıştı. servisi aradım destek hattını aradım düzgün bir cevap alamadım gelin bakalım diyolar. işi gücü bırakıp servise gidemedim. siz çözebildiniz mi?

herhangi bir işlem yaptırmadım ama ülkemizdeki yetkili servisler bu araç çıkalı bunca zaman geçmiş olmasına rağmen sanki dün çıkmış, araç hakkında hiçbirşey bilmiyormuş gibi davranmaya devam ediyorlar.

Benim aracim da 2021 ekim cikisli, mayis 2022 15k bakiminda yuklenmemis. Bende de 1546 gorunuyor. Uygulamada da bir guncelleme gorunmuyor.

Recall kampanyası başka birşey soruna dayalı güncelleme başka birşey arkadaşlar. Siz geri çağırma aksiyonu gibi bir güncelleme beklerseniz gelmeyecektir :) 1766 sürümüde artık en günceli değil Aracınızda belirli sorunlar olur onlara istinaden belirtirsiniz ilk önce güncelleme yapılır. Örn servise donma sorunum var derseniz güncelleme yapılacaktır. Fakat mevcut sürümden memnunsanız bunu önermiyorum.

Motor talk forumunda golf başlığı altında en çok konuşulan konu golf 8 in yazılım işleri. Almanya'daki golf ler bile henüz iflah olmamış. Her yeni yazılım güncellemesi ile başka başka sorunlar yaşayanlar olmuş. Bu konu ile ilgili beklentim,
Yeni golf gelir, ondaki yazılım kusursuz olursa belki bizlerde onu yükleyebiliriz. Verirseler tabi!!

Recall kampanyası başka birşey soruna dayalı güncelleme başka birşey arkadaşlar. Siz geri çağırma aksiyonu gibi bir güncelleme beklerseniz gelmeyecektir :) 1766 sürümüde artık en günceli değil Aracınızda belirli sorunlar olur onlara istinaden belirtirsiniz ilk önce güncelleme yapılır. Örn servise donma sorunum var derseniz güncelleme yapılacaktır. Fakat mevcut sürümden memnunsanız bunu önermiyorum.
benim 2022 golf medya surum 1766 donma oluyr ekranda sevise gittim 1800 bilmem kacla guncelleyecez dedi

Geri
Üst Alt