Almanya’dan parça nereden ve nasıl alınır?

cagan91

Üye
İsim
Çağan
Merhaba,

Şuan Almanya'da yakın bir arkadaşım var. golf 7 için bazı parçalar isteyeceğim ancak alışveriş sitesi yada mağaza adı bilmiyorum. Kendisi de getirebilir veya kargolayabilir.

ör: Garrett 04E145721B kodlu turbo
ör: Golf 7 R line direksiyon

Ebay hala türkiyeye parça yolluyor mu bilmiyoeum ama arkadaşınız sizin adınıza happyparts_de gibi satıcılardan sizin türkiye adresinize kargolayabilir. Ancak tatsız bir gümrük masrafı çıkacaktır.

Merhaba,

Şuan Almanya'da yakın bir arkadaşım var. golf 7 için bazı parçalar isteyeceğim ancak alışveriş sitesi yada mağaza adı bilmiyorum. Kendisi de getirebilir veya kargolayabilir.

ebay.de - amazon.de aklıma ilk gelenler

Bunlar dışında orada hurda araç depoları oluyor, kendim gezmiştim. Adreslerini öğrenmek için orada yaşayan kişilerden destek isteyebilir.

Mutlaka oranında bir sanayi bölgesi tarzında böyle yedek parça satan dükkanların olduğu yerleri vardır, yine orada sorup öğrenebilir.

Ebay hala türkiyeye parça yolluyor mu bilmiyoeum ama arkadaşınız sizin adınıza happyparts_de gibi satıcılardan sizin türkiye adresinize kargolayabilir. Ancak tatsız bir gümrük masrafı çıkacaktır.
Yolcu beraberinde gelse bu tip ürünler yine havalimanında takılıyormu ?

Merhaba,

Merhaba bu sitede her şey bulunur Berlin’de merkezi
https://m.autodoc.de/amp

Geri
Üst Alt