Araba navigasyonu hız limiti

Lavandiz

Üye
İsim
Erdem
Araç
Golf 7
Merhaba herkese, benim golf 7 aracımın navigasyonu Türkiye giriş yaptığımdan itibaren hiç bir yerde hız limitini göstermedi bu sorun neden olabilir? Hatta Waze diğer cep telefonu navigasyonlarıda göstermiyor 🧐
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Biz de göremiyoruz merak etmeyin bir sıkıntı yok :)

EGM veriyi paylaşmıyor veya önünde yasal bir engel olabilir.

Upvote 0
Gerçi doğru dürüst tabela yok yol güzergahlarında, aracımın kamerası okumuyor hız tabelalarını
Araç kamerasından okunan tabelayı kast ediyorsanız durum biraz daha farklı. Navigasyon üzerindeki hız verisi bildiğim kadarı ile Türkiye'de yok. Kameradan tabela tanıma ise yine bildiğim kadarı ile Türkiye'ye resmi olarak gelmedi. Retrofit yaparak aktive edenlere bir sormak lazım. Tahmin yapacak olursam aracınız yurtdışı modeli olduğu için bir ihtimal yazılım farkından okumuyor olabilir.

Upvote 0
Merhaba, 7.5 araçtaki discover pro cihazda, fabrika çıkış olarak Türkiyedeki hız sınırlarını gösteriyordu. Hız tabelası okumada codingle sonradan kendim açtım. Şuanda hem navigasyonu hemde okuduğu hızı baz alarak gösterim yapıyor. Hatta kodlanırken istenirse sadece kamera veya sadece navigasyon veya kamera+navigasyon bilgisine göre gösterebiliyor

Upvote 0
Araç kamerasından okunan tabelayı kast ediyorsanız durum biraz daha farklı. Navigasyon üzerindeki hız verisi bildiğim kadarı ile Türkiye'de yok. Kameradan tabela tanıma ise yine bildiğim kadarı ile Türkiye'ye resmi olarak gelmedi. Retrofit yaparak aktive edenlere bir sormak lazım. Tahmin yapacak olursam aracınız yurtdışı modeli olduğu için bir ihtimal yazılım farkından okumuyor
Olabilir

Son düzenleme:
Upvote 0
Merhaba, 7.5 araçtaki discover pro cihazda, fabrika çıkış olarak Türkiyedeki hız sınırlarını gösteriyordu. Hız tabelası okumada codingle sonradan kendim açtım. Şuanda hem navigasyonu hemde okuduğu hızı baz alarak gösterim yapıyor. Hatta kodlanırken istenirse sadece kamera veya sadece navigasyon veya kamera+navigasyon bilgisine göre gösterebiliyor
Araç kamerasından okunan tabelayı kast ediyorsanız durum biraz daha farklı. Navigasyon üzerindeki hız verisi bildiğim kadarı ile Türkiye'de yok. Kameradan tabela tanıma ise yine bildiğim kadarı ile Türkiye'ye resmi olarak gelmedi. Retrofit yaparak aktive edenlere bir sormak lazım. Tahmin yapacak olursam aracınız yurtdışı modeli olduğu için bir ihtimal yazılım farkından okumuyor
.

Son düzenleme:
Upvote 0

Geri
Üst Alt