Bilgilendirme sistemi kapalı uyarısı alıyorum.

mrt0053

Yeni Üye
İsim
Murat
Araç
Golf
Merhabalar. Durduk yere aracım bilgilendirme sistemi kapalı uyarısı vermeye başladı. Radyo kapalıyken bu yazı çıkıyor. Direksiyondaki sağ tuşlara bastığımda da herhangi bir şey olmuyor. Bu sıkıntıyı daha önce yaşayan oldu mu acaba? Fotoğraf da ekledim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• D5E76A5C-9854-4D0D-A6AE-B49875D00021.jpeg
    D5E76A5C-9854-4D0D-A6AE-B49875D00021.jpeg
    337 KB · Görüntüleme: 32

Aracın teybi kapalıyken bu yazı çıkıyorsa normal zaten.Media ünitesi açık müzik çalarken mi çıkıyor uyarı?

Aracın teybi kapalıyken bu yazı çıkıyorsa normal zaten.Media ünitesi açık müzik çalarken mi çıkıyor uyarı?
Normalde o ekranda yakıt tüketimi, servis vs. Gibi bilgiler çıkıyordu. Direksiyondaki tuşlarla da ekranda geçiş yapabiliyordum. Artık o bilgiler çıkmıyor. Direksiyonun sağındaki tuşlara basınca da hiçbir şey olmuyor. Sadece radyo açıkken çalan müzik çıkıyor.

Merhabalar. Durduk yere aracım bilgilendirme sistemi kapalı uyarısı vermeye başladı. Radyo kapalıyken bu yazı çıkıyor. Direksiyondaki sağ tuşlara bastığımda da herhangi bir şey olmuyor. Bu sıkıntıyı daha önce yaşayan oldu mu acaba? Fotoğraf da ekledim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba ayni sorin bendede oldu çözüm bulabildiniz mi?

Geri
Üst Alt