Triger ve devirdaim pompa değişimi yardım

xfree37

Üye
İsim
lmdr
Servisten devirdaim+triger 8200 den %25 indirim 6150tl fiyat aldım özel servis 4500tl sizce hangisini tercih etmeliyim?

+1 yetkili servis

• Beğen
Tepkiler: SCC
Doğuş oto servis devridaim gerek görürsek değiştiriyoruz demişti aynı fiyatı vermişti bana dikkat
edin antifiriz vs. fiyatı uçurmasınlar. Dikkat edin triger değiştirip o parayı almasınlar. Çünkü ne yaptıklarını
görmüyoruz .

Doğuş oto servis devridaim gerek görürsek değiştiriyoruz demişti aynı fiyatı vermişti bana dikkat
edin antifiriz vs. fiyatı uçurmasınlar. Dikkat edin triger değiştirip o parayı almasınlar. Çünkü ne yaptıklarını
görmüyoruz .
Teşekkür ederim dikkat edicem.

Dün servise götürdüm devirdaim kilitlenmiş sadece devirdaim değişti triger de sorun yok toplam %25 indirimle 3200tl ödedim çıkan parçayı da verdiler bence iyi bir alışveriş oldu, Doğuş Oto çankaya

Servisten devirdaim+triger 8200 den %25 indirim 6150tl fiyat aldım özel servis 4500tl sizce hangisini tercih etmeliyim?
Merhabalar
Yag veya balata degisimi olsa sorun deyil
Ama konu triger kayisi oldumu mutlaka yetkili servis derim
Bence aradaki farka deger

Trigerin ömrü yarıya gelmiş onuda değiştirseydiniz.
Model yılı sanırım 2017, km 64000 de değişmek biraz erken olurmuş diye düşünmüş hocam yetkili servis. Araç 5 yaşında çünkü.

Araç 2013 model olsa "belki" değişmek faydalı idi 9 yaştan dolayı.

Ama tabi bu bir "bence"dir. Yakın zamanlarda bir triger başlığında detaylı konuşulmuştu.

Dün servise götürdüm devirdaim kilitlenmiş sadece devirdaim değişti triger de sorun yok toplam %25 indirimle 3200tl ödedim çıkan parçayı da verdiler bence iyi bir alışveriş oldu, Doğuş Oto çankaya
Sanırım özel servislerin fiyatına yakın bir fiyata halletmiş oldunuz.

Umarım sorunsuzca yıllarca kullanırsınız aracınızı.

Model yılı sanırım 2017, km 64000 de değişmek biraz erken olurmuş diye düşünmüş hocam yetkili servis. Araç 5 yaşında çünkü.

Ama tabi bu bir "bence"dir. Yakın zamanlarda bir triger başlığında detaylı konuşulmuştu.

Hararet ile ilgili sorun oldu 3-4 defa 90 üzeri oldu kalorifer ile düşürdüm sonrasında servise gittim sökmeden kaçak var ve kayışa akmışsa değiştirin yoksa gerek yok dediler. Buda çıkan devirdaim ön taraf kapalı ve zor dönüyor.

IMG_20220722_201622.jpg

Hararet ile ilgili sorun oldu 3-4 defa 90 üzeri oldu kalorifer ile düşürdüm sonrasında servise gittim sökmeden kaçak var ve kayışa akmışsa değiştirin yoksa gerek yok dediler. Buda çıkan devirdaim ön taraf kapalı ve zor dönüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 59687
2013 model 110.000 km civarlarında bendede baş göstermişti aynı sorun bende yetkilide yapmıştım triger ile birlikte 2018 de. Yakında 160.000 km olacağız hala bir sorun yok. Bizim araçlar bu devirdaim konusunda kronik zaten az bi çeşme suyu görmesin hemen masraf :( Aracını sıfır alıp hiç antifreze su karıştırmamasına rağmen devirdaim bozan var mı acaba gerçekten merak ediyorum

Geri
Üst Alt