Golf 7 1.4 TSI Triger Değişimi

Benimde aracım 2014 model 110bin de benim de değiştirmem gerekir nereden ne kadara temin ettinizi söyler misiniz?

Daha temin etmedim hocam. Ankara Şaşmaz da tanıdığım wv ustası var ona değiştirtmeyi düşünüyorum. Fiyat aldığımda triger+kayış+bilya+işçilik 2400 TL demişti.

Öyleyse işçilik çok alıyorlar triger 1000 lira civarı o kadar işçilik mi olur sanki motor indiriyor bana

Devirdaime de baktırmanızı tavsiye ederim, bir ihtimal ufak kaçaklar varsa trigerle beraber en çok değişen parça devirdaimdir bizim tsi araçlarda, sebebi devirdaim kronik malesef

Devirdaime de baktırmanızı tavsiye ederim, bir ihtimal ufak kaçaklar varsa trigerle beraber en çok değişen parça devirdaimdir bizim tsi araçlarda, sebebi devirdaim kronik malesef
Elektronik devirdaim mi ? Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum devridaim ve termostat değişmişti. Bu değişen devirdaim trigerin dışındaydı termosta ile birleşik olan

@Ozaydin64 evet hocam bizim araçlarda devirdaim kroniktir ya ondan sebep söyledim, bir sıkıntısı kaçırması vs yoksa zaten değiştirilmez tabiki, 60 70bin kmde sorun çıkarması muhtemel bir parça olduğu için trigerle beraber devirdaim yani su pompasını değiştirenlerin olduğunu okumuştum biyerlerde ve sizin konunun altında da hatırlatmak istedim :)

@Ozaydin64 evet hocam bizim araçlarda devirdaim kroniktir ya ondan sebep söyledim, bir sıkıntısı kaçırması vs yoksa zaten değiştirilmez tabiki, 60 70bin kmde sorun çıkarması muhtemel bir parça olduğu için trigerle beraber devirdaim yani su pompasını değiştirenlerin olduğunu okumuştum biyerlerde ve sizin konunun altında da hatırlatmak ist

@Ozaydin64 evet hocam bizim araçlarda devirdaim kroniktir ya ondan sebep söyledim, bir sıkıntısı kaçırması vs yoksa zaten değiştirilmez tabiki, 60 70bin kmde sorun çıkarması muhtemel bir parça olduğu için trigerle beraber devirdaim yani su pompasını değiştirenlerin olduğunu okumuştum biyerlerde ve sizin konunun altında da hatırlatmak istedim :)
Teşekkürler hocam 🙂

Daha temin etmedim hocam. Ankara Şaşmaz da tanıdığım wv ustası var ona değiştirtmeyi düşünüyorum. Fiyat aldığımda triger+kayış+bilya+işçilik 2400 TL demişti.
Hocam internette az çok bakındım da 1200,1300 tl arası değişiyor bu saydığınız parçalar işçilik baya alıyormuş arkadaşın dediği gibi

Aklında triger değişimi olan herkesin beklemeden direkt değişmesini tavsiye ederim. 114bindeyken 2016 aracım 3 dişli atladı. Bu hafta yaptırayım dur şu gün geçsin derken ansızın başa geldi. Continental sensörlü seti öneririm.

Merhabalar,110k km 2013 1.4tsi Aracımın trigerini değiştireceğim. Triger seti- V kayısı-V bilya olarak değiştireceğim. Sormak istediğim bunlardan başka bişey değişiyor mu ?
Arkadaslar triger kayisi bir arac icin en onemli seydir vede koptugu zaman bir arac icin Cok Ama Cok masrafli bir durumdur
Ben her iki aracimdada VW orjinel Ursel parca kullaniyorum vede sizede racisten ederim Bu kyis isi uc bes aramayin kayisi VW den alin saglam bir ustaniz varsa ona taktirin

Geri
Üst Alt