R LINE paket

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Arkadaşlar geçen gün alturda telefonla araç sorarken konuştuğum satış temsilcisi kurşun gri r line paket geliceğini söyledi mayıs teslim.R line paket opsiyon seçeneği çıkmış.3800 TL opsiyon bedeli var.Ön arka tampon spoiler ve marşbiyeller değişik olacaktır tahminim.Peki jantlar da değişiyor mu bu pakete özel bilginiz var mı acaba?

Arkadaşlar geçen gün alturda telefonla araç sorarken konuştuğum satış temsilcisi kurşun gri r line paket geliceğini söyledi mayıs teslim.R line paket opsiyon seçeneği çıkmış.3800 TL opsiyon bedeli var.Ön arka tampon spoiler ve marşbiyeller değişik olacaktır tahminim.Peki jantlar da değişiyor mu bu pakete özel bilginiz var mı acaba?
Jantlar pakete dahil degildir. 

Ozamanda saçma olmaz mı yani 15 midline yada 16 dover jantla r line paket alınmaya kalkılsa hoş durmaz bana göre bi ön arka tampon içinde 3800 fazla önceki mk6 da r line paketle jantlarda ona göreydi yurt dışında poloların r line paketinde jantlarda uyumlu geliyor.Yarın bi arayıp sormak lazım 

Ozamanda saçma olmaz mı yani 15 midline yada 16 dover jantla r line paket alınmaya kalkılsa hoş durmaz bana göre bi ön arka tampon içinde 3800 fazla önceki mk6 da r line paketle jantlarda ona göreydi yurt dışında poloların r line paketinde jantlarda uyumlu geliyor.Yarın bi arayıp sormak lazım 
Burda konusulmustu sanirim sadece highline la alincakti herhalde yanlis hatirlamiyorsam. 

Tabi en dogru bilgi ST lerden alinabilir. Jantta olsa fena olmazdi yani. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arama kismina rline yazinca konu cikiyor. Dogru hatirlamisim jant dahil degil ayri satin aliyorsun. Dahasi r line alirken dcc yada spor suspansiyon arti dynaudio yada discover pro alma zorunlulugu olmasi. Almak istediginde cok daha pahaliya gelecek yani

Gelicek olan araçta zaten durban ve spor süspansiyonda vardı.U led cam tavan vs.indirimle 88e gelicek dedi.Ben 80 bin bütçe ayırdım aracım için beni aştığı için düşünmedim.

R Line diye Golf mü olacamış artık. vay be süper haber. 

Geri
Üst Alt