Golf 7 highline aracımıza 7R gösterge

Yucelbro

Üye
İsim
Zehir
Merhabalar 2014 golf 1.4 tsi highline aracıma gösterge panelini sevdiğim için 7R gösterge paneli aldım ama kodlaması tanıtılması nasıl olacak bununla ilgili bilgi bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Ekli dosyalar

• 6B426D67-01C1-4BF8-B59F-3BE6FCC3DC4C.jpeg
    6B426D67-01C1-4BF8-B59F-3BE6FCC3DC4C.jpeg
    284.3 KB · Görüntüleme: 103

Ürün sifir degilse takilmiyor diye biliyorum

Evet, normal kodlamacılar ve retrofitçiler ellerindeki mevcut imkanlarla yapamıyorlar. Başka çözüm yolları var ancak KM sahteciliği gibi bir yafta yapıştırılabilir. Bilgine,

Öyleyse geriye tek bir işlem kalıyor ibre ve kadran kağıtlarını eski göstergeye nakletmek

İbre ve kadran kağıtlarını nakil ettim ancak eski göstergede ibre rengi aydınlatması kırmızı 7r göstergede ibre aydınlatması beyaz bunu da değiştirmem lazım bununla beraber eski göstergeye göre hızı gösterirken 7r gösterge kağıdına göre hızlı gittiğimizi gösteriyor örneğin 120 ile giderken kağıtta ibre 140 gösteriyor dijital doğruyu gösterdiği için biliyorum ibrenin arkasındaki rotoru da nakletmek gerekecek sanırım

Merhabalar 2014 golf 1.4 tsi highline aracıma gösterge panelini sevdiğim için 7R gösterge paneli aldım ama kodlaması tanıtılması nasıl olacak bununla ilgili bilgi bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim
Hocam merhabalar, ürün ikinci el olsa dahi ender elektronikle görüşebilirsiniz. Ben ikinci el hayalet ekran taktım. Sorunsuz çalışıyor. Km sizin aracınız da az olmasi gerekiyor sadece ileri alınabiliyor.

Hocam merhabalar, ürün ikinci el olsa dahi ender elektronikle görüşebilirsiniz. Ben ikinci el hayalet ekran taktım. Sorunsuz çalışıyor. Km sizin aracınız da az olmasi gerekiyor sadece ileri alınabiliyor.
Yeni kadran düşük km de benimki yüksek km de yeni kadranın km yi yükseltmem lazım

Burda bir esnaf aracılığıyla ulaştım kendilerine, hayaleti istediler yolladık km ayarı için. Sonrasında denediler kendi cihazlarıyla olmayınca servise yönlendirdiler. Yaklaşık 600 lira kadar servise ödedim ayrıca. Servis vwye mail atıyor işlem kilidinin kalkması için 48 saat içinde dönüş oluyor. Ama bu işlem her zaman kesin olumlu cevap almıyormuş bilginiz olsun hocam.

Vw nin ikinci el kadran için onay vermediğini söylüyor çoğu elektronikçi enderle görüşmek en doğrusu 😣 mavi ibre uğruna çektiğimiz çile 😅

Vw nin ikinci el kadran için onay vermediğini söylüyor çoğu elektronikçi enderle görüşmek en doğrusu 😣 mavi ibre uğruna çektiğimiz çile 😅
Hayalet için tam 11 ay görüşmediğim elektronikçi kalmadı doğrusu. Ama sonunda aldığınız zevk buna değecek

Aynen ufak çaplı retrofit işlemler yapıyorum aracımı seviyorum rengi mavi bu işi çözünce 150 lik turbo alıp hibrite çevirme planım var sonrasında dump valve gerekirse intercooler büyütme vs 🙂

Aynen ufak çaplı retrofit işlemler yapıyorum aracımı seviyorum rengi mavi bu işi çözünce 150 lik turbo alıp hibrite çevirme planım var sonrasında dump valve gerekirse intercooler büyütme vs 🙂
Hayırlısı olsun hocam, ben de şimdi headup display düşünüyorum

Vag com la eski km durumunu bakacaksin mesela aracin ekrani degistirmeden 30000 de yeni taktigin ekran 5000 de
Yeni ekrani taktiktan sonra km bilgilerini yeni Ekrana yansitacak islem suresi 5 dk

Geri
Üst Alt