Jant & Lastik Temizlik ve Bakım Ürün Tavsiyesi (Arıyorum)

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar

Jant ve lastiğe zarar vermeyen ürün almak istiyorum...

Ayrı ayrı yada bir ürünler bilemiyorum ne derece sağlıklı olur yada ürüne gerek yok şöyle yaparsan daha iyi olur gibi...

Tavsiyelerinize ihtiyacım var...

Özel fırçasından jant seramiğine kadar çok fazla seçenek var tabi, ben kullanıp en memnun kaldığımı söyleyeyim. Lastikler için Meguiars Endurance. Sarfiyatı son derece az olup bu kadar etki eden başka ürün görmedim ben. 2 sene önce aldım, hala %60’ı duruyor. Hem kullanırken az miktar yetiyor, hem de ürünün yüzeyde kalıcılığı uzun sürüyor.

Özel fırçasından jant seramiğine kadar çok fazla seçenek var tabi, ben kullanıp en memnun kaldığımı söyleyeyim. Lastikler için Meguiars Endurance. Sarfiyatı son derece az olup bu kadar etki eden başka ürün görmedim ben. 2 sene önce aldım, hala %60’ı duruyor. Hem kullanırken az miktar yetiyor, hem de ürünün yüzeyde kalıcılığı uzun sürüyor.

Lastiğe zararı yok değilmi bu tarz ürünlerin…

Lastiğe zararı yok değilmi bu tarz ürünlerin…
Piyasa malı ürünleri bilemiyorum ama bu ürün bu alanda zirve. Yıllardır kullanıyorum bir zararını, deformasyonunu görmedim.

Bu arada bahsettiğim ürün temizlik için değil; temizlik sonrası mat görünüm veriyor, temizliği muhafaza ediyor ve su iticiliği sağlıyor. Lastik ve jant temizliği için kaportada kullandığım Valet Pro Foamula 1’i kullanıyorum. Aşırı kirlenmesine zaman bırakmadığım için daha güçlü bir şampuana ihtiyacım olmuyor.

Merhaba arkadaşlar

Jant ve lastiğe zarar vermeyen ürün almak istiyorum...

Ayrı ayrı yada bir ürünler bilemiyorum ne derece sağlıklı olur yada ürüne gerek yok şöyle yaparsan daha iyi olur gibi...

Tavsiyelerinize ihtiyacım var...
Abi Autoglym’in ürünlerine bakmalısın

Valet Pro Dragons Breath - Ph Nötr Demir Tozu Sökücü jant temizleyiciyi, Valet Pro Classic Tyre Dressing lastik parlatıcıyı ve Valet Pro Long Reach jant temizleme fırçasını uzun süredir kullanmaktayım. Her yıkamada demir tozu sökücü kullanmıyorum, kirlilik durumuna göre aracımda kullandığım Valet Pro Concentrated Car Wash ile fırça yardımıyla temizliyorum. Tüm bu ürünler öneririm. Yamaçlar Detailing üzerinden de bölünmüş ürün olarakta deneme amaçlı temin edebilirsiniz.

Geri
Üst Alt