VOLKSWAGEN Bayii Indirimi

FurcHT

Üye
İsim
Gürkan
Arkadaslar merhaba,

Cok uzun arastirlamar sonucunda Golf almaya karar verdim. Bundan once hep Renault kullandim. Benim sorum bayii indirimleri uzerine olacak. Renault da ciddi pazarliklar ve bayii leri birbirine dusurmek ile guzel indirimler alinabiliyordu :)  VW de durumlar nasil? Arkadaslarimin soyledigi adam sana ne fiyat cikartirsa o, bir de Dogus un indirimi varsa onu uygularlar o kadar. Sizlerin bilgisini alabilir miyim.

Bende Mayıs - Haziran gibi almayı düşünüyorum. Şimdiden başladım araştırmalara. Genelde %3 - %5 arası indirim oranları duydum. Daha fazla indirim yapana denk gelmedim. Özellikle İstanbul Maltepe (Erel) ve Kartaldan araç alan arkadaşların cevaplarını merak ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
nisan sonuna kadar geçerli olan dost drive indirimi %3 arkadaşlar, fiyatların bu ay içinde bir zam görmesi beklenmiyor, %3'lük doğuş indirimine ek bayi indirimi bu aralar %1 uygulanıyor; belki %2 de alınabilir...

nisan sonuna kadar geçerli olan dost drive indirimi %3 arkadaşlar, fiyatların bu ay içinde bir zam görmesi beklenmiyor, %3'lük doğuş indirimine ek bayi indirimi bu aralar %1 uygulanıyor; belki %2 de alınabilir...
Selamlar aracınız gelmişti hatırladığım kadarıyla gördünüz mü acaba ?Birde ergo active koltuklu araç sipariş ettim bende resimlerini detaylı olarak koyabilirseniz siteye özellikle kapı iç kısımları da dahil çok memnun olurum:)Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

Selamlar aracınız gelmişti hatırladığım kadarıyla gördünüz mü acaba ?Birde ergo active koltuklu araç sipariş ettim bende resimlerini detaylı olarak koyabilirseniz siteye özellikle kapı iç kısımları da dahil çok memnun olurum:)Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
Can hocam selamlar, teslim almadım henüz, Ergo'nun konusunda fotoğraflar var, ordan bakabilirsiniz şimdilik, gelince ben de çekerim memnuniyetle, teşekkürler iyi dilekleriniz için...

Can hocam selamlar, teslim almadım henüz, Ergo'nun konusunda fotoğraflar var, ordan bakabilirsiniz şimdilik, gelince ben de çekerim memnuniyetle, teşekkürler iyi dilekleriniz için...
Teşekkür ederim:)Ordaki resimlerde kapı içlerinin çok ayrıntılı resimleri yok malesef cam düğmelerinin ordaki deri olan kısımı merak ediyorum.Koltuklar için kafamda üç aşağı beş yukarı resim oluştu.Sizin aracınız sipariş numarası çıktıktan sonra ortalama kaç günde geldi Tr'ye?

Teşekkür ederim:)Ordaki resimlerde kapı içlerinin çok ayrıntılı resimleri yok malesef cam düğmelerinin ordaki deri olan kısımı merak ediyorum.Koltuklar için kafamda üç aşağı beş yukarı resim oluştu.Sizin aracınız sipariş numarası çıktıktan sonra ortalama kaç günde geldi Tr'ye?
Tamam birkaç Ergo fotoğrafı lazım demek ki, bu görevi üstleniyorum :)

68.gün dil iskelesinde'ydi bizim araç, süreç biraz daha kısalmış şimdilerde...

Tamam birkaç Ergo fotoğrafı lazım demek ki, bu görevi üstleniyorum :)

68.gün dil iskelesinde'ydi bizim araç, süreç biraz daha kısalmış şimdilerde...
Darısı benim gibi bekleyenler başına :)Mayıs sonu gelse diye hayal kuruyorum bende 31 martta sipariş numaram verildi tarafıma :)Birkaç opsiyondan vazgeçip ergo ve geri görüş kamerası gibi hazır araçta alabilirdim ama benim adıma benim zevkim doğrultusunda benim için bir aracın oluşuyor olma fikri beni heyecanlandırıp sipariş vermeye itti:)

@driver_can Hocam, o yönlerden çok kullanışlı, koltukların kumaş kısmı da normal kumaşlardan farklı su tutmuyor, kolayca temizlenebiliyor. Deri kısımlarının temizleyici ve besleyici süt ile temizlenmesi periyodik sürelerde, bir de fermuar ve metal aksamlı ceket, mont, çanta kullanımlarında dikkatli olunması yeterli.

Saygılar...

@driver_can Hocam, o yönlerden çok kullanışlı, koltukların kumaş kısmı da normal kumaşlardan farklı su tutmuyor, kolayca temizlenebiliyor. Deri kısımlarının temizleyici ve besleyici süt ile temizlenmesi periyodik sürelerde, bir de fermuar ve metal aksamlı ceket, mont, çanta kullanımlarında dikkatli olunması yeterli.

Saygılar...
O konuda sıkıntı yok dikkatli ve titiz bir kullanıcıyım.Deri kısımların bakım ve koruması için gyeon leather ürününü tavsiye ederim ergo kullanıcısı arkadaşlara.

Geri
Üst Alt