SEAT ATECA-THE NEW SUV

Hocam dh ta trim sesi gelen yerler ve cozumleri diye 10 maddelik bir liste gördüğümde. Hatta parçaların sökümü ve cift tarafli bantla nasil bantlanacak vs şeklinde şematik çıkarıldığını görünce.

Ben leon yerine biraz daha para verip golf alayim dedim.
Hocam bin liraya extra izolasyon yaptıran leon gurmeleri var piyasada hatta suavi usta mı ne ismi o yapıyomuş şaşmazda fakat insanın kafasını kurcalayan sıfır aldığın arabayı trim sesi gelecek diye neden söktürüp işlem yaptıran bende sana katılanlardanım aksiyon adamısın vesselam  az daha para verip golfsünü alırım  &:

Dün satış temsilcisine sorduğumda araçlar gümrükte, işlemleri bekleniyor bilgisi almış olsam da bugün canlı olarak ilk Ateca'yı trafik de gördüm. Ben beğendim bir de fiyatlar açıklansa çok daha güzel olucak :)  

20161010_165019.jpg

20161010_165107.jpg

@MuratÇKRKÇ

değerli Murat Hocam;

Tam casus işi olmuş... :)

teşekkür ederiz.

bu taze taze kimseler görmeden Türkiye yollarında gösterdiğiniz pozlar için. :000110-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MuratÇKRKÇ

değerli Murat Hocam;

Tam casus işi olmuş... :)

teşekkür ederiz.

bu taze taze kimseler görmeden Türkiye yollarında gösterdiğiniz pozlar için. :000110-medium:
Rica ederim.. Ateca nın gelmesini 4 gözle bekleyen benim için de sürpriz oldu. Sadece burda paylaştım Golftutkusu na özel oldu :)

Şimdi tvde 3008 reklamı ve aklımda skoda kodiaq bu sene suv senesi olacak galiba ben 2017 -2020 arasında suv satışlarının sedanları geçebileceğine inanıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yenerhoca degerli yener hocam paylaşımınız için teşekkürler ayrıca amasyadaki nacizane misafir perverliğiniz içinde teşekkür ederim cok memnun oldum tanıştığımıza :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şöle bişe buldum nette. Bahsedilen fiyatların çok yukarısında bence. Bu paralara istedikleri kadar satabileceklerını düşünmüyorum açıkcası. Şahsen ben alma hayallerimden vazgeçtim :)

vZ2kmA.jpg

Bu fiyatlarla Tiguan karşısında hiç şansı yok. Tek artısı dsg farkının makul olması.

Ateceyı inceledim,tiguan varken şansı çok az gibi geld bana

Geri
Üst Alt