Golf 8 impression R line çevirdim

Hocam çok güzel olmus. Jantlar orjinal mi nereden taktırdınız kaça mal oldu öğrenebilir miyim ?

Bir manuelci olarak

Perormance Led far + 17 valencia

Manuel bir impression golfün bana yeterde artar versiyonu bu olurdu

Style kotuklar tabi isterdim ama onun retrofiti olmaz gibi.

5 milyon param olsa
A3 advance floret gri sedan !!!
Araç s-tronic olduğu icin mecburen vazgecip
Yukardaki +2 opsiyonlu impressiona tav olurdum.

Ben advance a3 advance alsam da
Bakımlara Yetkiliye gidermiyim ? Gitmem tabi
Dsg / s-tronic oluncada gitmek lazım
Mecburen pas geciyoruz bu a3 ü

Manuel ruhu

Bir manuelci olarak

Perormance Led far + 17 valencia

Manuel bir impression golfün bana yeterde artar versiyonu bu olurdu

Style kotuklar tabi isterdim ama onun retrofiti olmaz gibi.

5 milyon param olsa
A3 advance floret gri sedan !!!
Araç s-tronic olduğu icin mecburen vazgecip
Yukardaki +2 opsiyonlu impressiona tav olurdum.

Ben advance a3 advance alsam da
Bakımlara Yetkiliye gidermiyim ? Gitmem tabi
Dsg / s-tronic oluncada gitmek lazım
Mecburen pas geciyoruz bu a3 ü

Manuel ruhu
Benim doluluk hepsi var bi dış tamponları değiştirdm güzel yakıştığını düşünüyorum :)

Merhabalar. Arkada style difüzörü görünüş olarak çok beğeniyorum. Aynı zamanda maliyet açısından da daha ucuz. Önde de rline tampon çok büyük fark yaratıyor. Sizce life bir araca arkada style difüzör önde rline tampon kötü durur mu? İlla piano black uyum olması açısından arkada da rline tampon olmalı mı?

Merhabalar. Arkada style difüzörü görünüş olarak çok beğeniyorum. Aynı zamanda maliyet açısından da daha ucuz. Önde de rline tampon çok büyük fark yaratıyor. Sizce life bir araca arkada style difüzör önde rline tampon kötü durur mu? İlla piano black uyum olması açısından arkada da rline tampon olmalı mı?
merhaba;
bende life paketi r line a çevirenlerdenim.
kişisel düşüncem şu yönde; iyi ya da kötü görünmesinden çok aracın önü başka arkası başka paket gibi duracak. önden rline arkadan style.
yapma şansınız varsa bence komple rline yapın.
yada kromları alarak komple style yapın.
style difüzörü kromlarla gerçekten aracın havasını değiştiriyor. ama bir uyumdan söz ediyorsak ya komple style olsun ya da rline
karar sizin tabi

merhaba;
kişisel düşüncem şu yönde; iyi ya da kötü görünmesinden çok aracın önü başka arkası başka paket gibi duracak. önden rline arkadan style.
style difüzörü kromlarla gerçekten aracın havasını değiştiriyor. ama bir uyumdan söz ediyorsak ya komple style olsun ya da rline
karar sizin tabi
Komple r line zaten arkasını çekmedim ama bi marşpiyel eksik

merhaba;
karar sizin tabi
haklısınız. Ön ve arka aynı paket olması bütünlük açısından daha hoş olacak. Şimdi aracı aldıktan sonra ilk iş katlanır ayna ve led panjur takiliyor. Sonrasında llumar cam filmi, ardından kaput ppf. Sonrasında valencia jantlar. Sonrasında r line tamponlar. En son olarak da eğer olabiliyorsa MIB3 sistem. Bunları zamana ve bütçeye yayarak uygulamak istiyorum. Hayırlısı bakalım.

Bence r line daha iyi olur ama istersen stylec taktır boyat siyahlığı piano Black olsun farklı olur

haklısınız. Ön ve arka aynı paket olması bütünlük açısından daha hoş olacak. Şimdi aracı aldıktan sonra ilk iş katlanır ayna ve led panjur takiliyor. Sonrasında llumar cam filmi, ardından kaput ppf. Sonrasında valencia jantlar. Sonrasında r line tamponlar. En son olarak da eğer olabiliyorsa MIB3 sistem. Bunları zamana ve bütçeye yayarak uygulamak istiyorum. Hayırlısı bakalım.
Olur inş paylaşımlarını bekliyoruz

Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifle binmeniz dileği ile :) marșpiyel konusunda gelişme varmı?
Takip ettiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz marșpiyel varmi dir

Geri
Üst Alt