VAG kablo Control Module arızası

İsim
Mehmet AVCI
Merhaba arkadaşlar , Vagcom kablo ile tarama yaptığımda Can Gateway Modülünde sürekli aşağıdaki control module arızası alıyorum. Fakat arıza ışığı yanmıyor, arabanın çalışması normal. Akü bitmişti 1 hafta falan bitik halde evin önünde kaldıktan sonra Yeni akü alıp değiştirmiştim . Ayrıca RCD300 ü çıkartıp can modüllü duble ekranlı teyp takmıştım. Vagcom kablo ile tarama yaptığımda , yeni teybi aracın beyni görmüyordu. Eski radyoyu da bulamadığı için Radyo arızası gösteriyordu. Can Cateway modülünün installation bölümünde radyoyu çıkardım. Yani artık beyin radyodan bilgi almıyor. Radyonun çalışması normal . Aküyü falan yemiyor. uzun süredir kullanıyorum. Dolayısıyla radyo arızası ortadan kalktı . Fakat aşağıdaki Control Module arızası devam ediyor. Bu konuda tecrübesi bilgisi olan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum. Teşekkürler.

01044 - Control Module Incorrectly Coded
000 - - - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 00100000
Fault Priority: 1
Fault Frequency: 48
Reset counter: 172
Mileage: 148121 km
Time Indication: 0
Date: 2000.00.00
Time: 16:20:36

Daha önce inceledim. azaltılmış işlevsellik diyor , büyük ihtimalle yeni takılan teybi görmüyor. vagcom da can cateway da installation bölümünde analog radio yu deaktif , digital radyoyu aktif ediyorum ama bu sefer de digital radyo ile bağlantı kurulamadı yazıyor. Acaba kodlama bölümünde birşeyler mi yapmam lazım ?

Geri
Üst Alt