Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@EMRAH ATTS Hosbulduk Sagolun cocuklugumdan beri Golf sahibi olma hayalimi gerceklestirme asamasinda oldugumdan ve samimi buldugumdan araniza katildim herkese iyi aksamlar...

@NÇKçağatay hocam enn doğru adreste oldugunuzdan emiin olun burada herkes tanıştıgı günden bu gune sıkı dost haline gelmiştir 

forumda tum dostlarımızla bir aile gibi olduk teşekkür ederiz.

@ADANALI Furkan kardeş hoş geldin, Forumda yeni bir Adana'dan kişi olması sevindirici.

Merhaba,

Ben Tevfik , forumu yaklaşık 1,5 aydır takip ediyorum üye olmak bugüneymiş.Mevcut aracım Astra J 1.3 Cosmo. 1 ay içinde yeni araç için sipariş vereceğim. Golf ile Astra K arasında gidip geliyorum geçen incelemeden sonra Golf ağır basıyor bakalım hayırlısı

Merhaba,

Ben Tevfik , forumu yaklaşık 1,5 aydır takip ediyorum üye olmak bugüneymiş.Mevcut aracım Astra J 1.3 Cosmo. 1 ay içinde yeni araç için sipariş vereceğim. Golf ile Astra K arasında gidip geliyorum geçen incelemeden sonra Golf ağır basıyor bakalım hayırlısı
Aramıza hoşgeldiniz Hocam :)

Merhaba,

Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Merhaba, Uğur ben 33 yaşındayım. Otomobil sektöründeyim ve bir golf hastası olarakta aranızdayım.

Şu anki aracım Leon 1.2 TSI, ancak bu sene içinde bir Highline almayı planlıyorum. Bu konuda yardımlarınıza başvuruyor olacağım :)

Merhaba, Uğur ben 33 yaşındayım. Otomobil sektöründeyim ve bir golf hastası olarakta aranızdayım.

Şu anki aracım Leon 1.2 TSI, ancak bu sene içinde bir Highline almayı planlıyorum. Bu konuda yardımlarınıza başvuruyor olacağım :)
hoşgeldiniz, forum eşsiz bilgileriyle sizi bekliyor hocam, otomobil satış sektöründe misiniz?

@magic teşekürler. Yok hocam otomobil ana yan sanayinde çalışıyorum. Alman kökenli bir firmanın Türkiye fabrikasıyız. Toyota Ford Hyundai Mercedes(Kamyon) müşterilerimiz, izolasyon ve halı grubu parçalarını üretiyoruz.  

Burada hiiiç yabancılık çekmeyeceğiniz dost topraklardasınız....  
Koltuk için araba değiştirecek denli mükemmeliyetçi 
yanına kimse park etmesin diye uzak ve mümkünse tek başına bırakacağı bir yer bulmak uğruna alışveriş merkezlerinin otoparklarında tur üstüne tura atacak denli gözükara 
Anahtarına dahi aşık olup fotoğraflarından oluşan bir albüme sahip olup, bir de elinde çayla gizli gizli açıp bakacak denli aracının en küçük parçasına dahi aşık... 
Uygun arka planda bir kaç fotoğrafını çekmek için yüzlerce kilometre yol alacak denli zor beğenen; 
Değiştirdiği tamponunu salon koltuğunda baş köşede misafir eden misafirperverliğe sahip; 

Golf'ünü en yakınına bile kullanması için vermeye kıyamayan
Haftada bir gün yıkamak tamam ama gün hava yağmurluysa ... Eh ne yapalım bugün de yağmur altında yıkarız diyecek denli tutkulu; 
Arkadaşlarının "arabasına aşık" diyecekleri kadar bilmem ki neler yapmış; 
dostlar arasındasınız.... 
ve onların aşklarının ateşiyle kavrulmuş topraklarında yalnızca dostluğun filiz verdiği yerde... 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt