Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim.

Merhabalar8 senelik golf5 maceramdan sonra golf 7 1.6 tdi dsg highline siparisi verdim insallah iki hafta sonra teslim alıyorum ismim samet iyi forumlar.
Hoş geldiniz, golften sonra yine bir golf yakışırdı, hayırlı olsun [emoji106][emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selam ben Altuğ. İnşaat mühendisiyim. Müteahhitlik yapıyorum. Ankarada ikamet ediyorum. 2015 nisan çıkışlı 1.4 tsi highline golf sahibiyim. Herkese iyi forumlar dilerim.

Life is too short to drive boring cars...

@Altuğ Altuğ hocam aramıza hoşgeldiniz [emoji4] 

@maniax Murat hocam Altuğ hocam sabah selektör yaptığınız hocamız [emoji4] 
Hoşbulduk sağolun [emoji1] kalabalıkta pek üzerime almadım, ama Murat hocamı ışıkta dururken fark etmiştim sabah.

Life is too short to drive boring cars...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Golf tutkunu Dostlarımız;

Burada kendimizi tanıtmak başkalarını da tanımak mümkündür.

Belli bir formatı yok. Hayal gücünüze ve keyfinize kalmış.
hocam şu ilk mesajınıza baktım da ne kadar haklıymışsınız. yoldan bir golf tutkununu bulup burada olduğunu da öğrendim ya...

demek ki yola golf penceresinden bakmak dna'mıza işlemiş

@Altuğ hocamı hep görürdüm, hissederdim bişeyler var diye, o tungsten grinin asaletinin arkasında.

genelde üstruplu şekilde süzülerek sağ taraftan ilerleyen bir sürüş karakteri var.

bugün selektörümden sonra mı denk geldi bilmem ama o uzayışı ve arkasından tekrar selam vereyim diye ona eşlik etmeye çalışıp sağ şeridi 40'la kapatan hanımefendiye takılmam paha biçilemezdi :)

en mutlu anlarımdan biridir bu olay. umarım katılımcı olurusunuz, ankara grubuyla yaptığımız toplu araç yıkama, kahve, kebap organizasyonlarına gelirsiniz. tekrar hoşgeldiniz aytuğ hocam

B)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selam ben Altuğ. İnşaat mühendisiyim. Müteahhitlik yapıyorum. Ankarada ikamet ediyorum. 2015 nisan çıkışlı 1.4 tsi highline golf sahibiyim. Herkese iyi forumlar dilerim.Life is too short to drive boring cars...
Hocam hoş geldiniz, keyifli forumlar.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt