Jump to content

Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Recommended Posts

Selam ben Ankara dan Birol ilk aracim 2002 Peugeot 106-2005 Golf 5  ve 2015 Pasifik mavi golf  kullanicisiyim.ozel bir sirkette çalışıyorum..yakin zamanda insallah etkinlik olurda görüşürüz.Saglicakla kalin

Değerli Hocam,

Golftutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2.9bin
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Merhaba abilerim aranıza yeni katıldım ama önceden beri sayfanızı ara ara açar okurum. Burda cidden bir aile ortamı var ve bende kendimi sizin aranıza katmak isterim. Golf hikayem daha 6 7 yaşındayken

Herkese merhabalar İstanbuldan Murat ben, 31 yaşındayım arabalarla çok ilgiliyimdir. Forumu çok uzun zamandır sessiz modda takip edip üyelerimizin deneyimlerinden zevkle faydalanıyorum, kendimi tanıtm

Selamunaleykum, ben Furkan. İstanbul'da yaşıyorum, inşaat mühendisiyim. 2004 Golf Mk4 1.6 Pacific ile başlayan Golf macerası, 1997 Mk3 1.6 Sport ve ardından 2009 Mk6 1.4 TSI Highline ile devam ed

Konudaki görseller

Selam arkadaşlar tesadüf gördüm beğendim ve kaydoldum memnun kalacağıma dair bir his var içimde.kim miyim tam bir golfçüyüm golf 4 -5-6 tüm bu nesillere sahip olmuş yaklaşık 10 senedir golf sahibiyim ve başka araçlara karşı pek sempatik değilim..ve mümkünse aracımı satabilirsem golf 7 alma yolundayım Rabbim herkesin gönlüne göre versin tekrardan sevgiler saygılar..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar tesadüf gördüm beğendim ve kaydoldum memnun kalacağıma dair bir his var içimde.kim miyim tam bir golfçüyüm golf 4 -5-6 tüm bu nesillere sahip olmuş yaklaşık 10 senedir golf sahibiyim ve başka araçlara karşı pek sempatik değilim..ve mümkünse aracımı satabilirsem golf 7 alma yolundayım Rabbim herkesin gönlüne göre versin tekrardan sevgiler saygılar..

Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Hoş geldiniz. Doğru yerdesiniz.

Araç alırken iyice düşünürüz hep beraber...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmim Engin, 28 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum. 2013 yılından beri Golf7 kullanıcısıyım :)

Engin hocam hoşgeldin. forumumuza nasıl denk geldiniz. en son golftürkiyede aktiftiniz sanırım.

Hoş bulduk Orhan hocam, aynen orda aktiftim sizde üye miydiniz? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmim Engin, 28 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum. 2013 yılından beri Golf7 kullanıcısıyım :)

Engin hocam hoşgeldin. forumumuza nasıl denk geldiniz. en son golftürkiyede aktiftiniz sanırım.

SATURNUS2015 nickim vardı hocam belki görmişsünüzdür. DH da da bu nicki kullanıyorum.

golftürkiyede durumlar nasıl? sizi burada görmek güzel.

Teşekkür ederim Orhan hocam, hatırladım evet nickinizi. Üyeliğinizi kapattınız mı?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SATURNUS2015 nickim vardı hocam belki görmişsünüzdür. DH da da bu nicki kullanıyorum.

golftürkiyede durumlar nasıl? sizi burada görmek güzel.

Teşekkür ederim Orhan hocam, hatırladım evet nickinizi. Üyeliğinizi kapattınız mı?

kapattım hocam. Dh dan da ayrıldık. burada en üst performansı tutturduk ve yaşıyoruz hepberaber çok şükür.

Batuhan ve Muhammed hocalar da oraya üye. Belki hatırlarsınız. vag konusunda çok aktif katkıları var forumumuza. değişik kodlamalar var hazırladığımız. listemiz uzun.

@batuhantashan

@MSE

Onları inceliyordum bende :) Emeklerinize sağlık :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...