Jump to content

silvershadow

Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Recommended Posts

Herkese merhaba, Ben Emre 28 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.Aracımı alalı 1 aydan fazla oldu, 1.2 TSI DSG Comfortline kullanmaktayım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni üye olmasak ta tanıtayım kendimi. adım murat. 30 yaşındayım. ankara'da ikamet ediyorum. aslen manisalıyım. ortopedi uzmanıyım. 1.4 tsi 125 hp manuel highline pasifik mavimi beklemekteyim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba, Ben Emre 28 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.Aracımı alalı 1 aydan fazla oldu, 1.2 TSI DSG Comfortline kullanmaktayım.

Meslektaşım gelmiş hoş gelmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

slmlar

Adım Yener

Trabzon'da eğitimciyim. (aslen Trabzon'lu olmakla beraber Amasya'da büyüdüm)

38 yaşındayım, iki çocuk sahibiyim. (düzeltme 2 erkek ve bir kız çocuğu sahibiyim :000108-medium:)

tarihinde yenerhoca tarafından düzenlendi
nüfus arttı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Meslektaşım gelmiş hoş gelmiş.

Teşekkür ederim, hoşbulduk  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar,

Adım Oğuzhan. 30 yaşındayım, devlette çalışıyorum. Yaklaşık 2 ay önce Golf Mk7 ile ekibe katıldım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar , adim Can , 27 yasindayim. Elektrik Y. Muhendisiyim. Dun aracimizi teslim aldik :)

1.2tsi comf. Man. Saf beyaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar adım Serdar. 34 yaşındayım 5 yaşında kızım var.  Tekstil aksesuar şirketinde çalışmaktayım.

2013 Haziran ayında grandepunto aracımı satmıştım, ikinci el Polo bakarken kendimi donanımhaberdeki Golf 7 fanatikleri buraya konusunda buldum, ondan sonrası malum zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar, Eymen ben. 25 yaşındayım, Bilgisayar Mühendisiyim, Antalya Teknokentte özel bir şirkette çalışıyorum.

Pasifik mavimin üretime planlanmasını bekliyorum. Tüm bekleyenlere sabır diliyorum  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar ismim Aytaç,yaş 32, evliyim iki kızım var. Amerikada ikamet ediyorum şu anda pilotluk eğitimi alıyorum son safhalarındayım 2-3 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak allah izin verirse. Aslen Orduluyum ama ailem İzmirde yaşıyorlar. Amacım Passat sahibi olmak, golf biraz küçük gelecek malumunuz 2cocukla zor olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar ismim Aytaç,yaş 32, evliyim iki kızım var. Amerikada ikamet ediyorum şu anda pilotluk eğitimi alıyorum son safhalarındayım 2-3 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak allah izin verirse. Aslen Orduluyum ama ailem İzmirde yaşıyorlar. Amacım Passat sahibi olmak, golf biraz küçük gelecek malumunuz 2cocukla zor olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değerli Levent Hocam;

Sizi çok özlemişim..

Altınoluk'a geçtiniz mi?

Şimdi burada bekleniyorsunuz.

Levent17

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese selam, ismim Özgür, 30 yaşındayım, evliyim,İstanbul'da yaşıyorum,bir GSM operatöründe Oracle veritabanı uzmanı olarak çalışıyorum. Golf'ten önceki araçlarım sırasıyla Renault Modus, Renault Clio Grandtour, Porsche 944 (1984 model, 1 yıl yüksek lisans için İngiltere'de yaşadım oradaki aracım), Opel Corsa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bizde golf gelince pilot olcaz :)

hahaha, ince görmüşsünüz bravo;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selamlar ben Yıldıray, 35 yaşında bir çocuk babası... yukarıdaki AYTAÇ ın abisi :)) bende pilotum şimdilik USA yaşamaktayım kısmetse az kaldı dönmeme..  saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selamlar ben Yıldıray, 35 yaşında bir çocuk babası... yukarıdaki AYTAÇ ın abisi :)) bende pilotum şimdilik USA yaşamaktayım kısmetse az kaldı dönmeme..  saygılar

Sizin oralarda akşam saat sekize ön var bizde ise sabah 5 e ön var. Ama bunca saat farkına karşın Golf tutkumuz tamamen aynı ☺

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba aradaşlar,

ben nadir, frmdonanımhaberde iamalegend nicki kullanıyordum, 35 yaşında 1 afacan babasıyım, 31 Martta aracıma kavuşmuştum, herkese selam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba.. Sitemiz hayırlı uğurlu olsun.

Ben Levent, İstanbul'dayım. Ulaşım sektöründe yöneticiyim. 36 yaşındayım, evliyim ve 1 oğlum var ellerinizden öper.

Golf 7 TSI DSG Beyaz

4 kapı Panoramik CamTavan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ehem Ehem ses ses...deneme 1-2  :)

Efendim ben de 31 yaşındayım ,İstanbul da sınıf öğretmeniyim aynı zamanda 16 yıllık müzisyenim (gitar ve bateri çalıyorum gruplara) 4 mayıs itibariyle golf ume kavustum... bol muhabbetler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

USA 'da yaşayan arkadaşlar , gelirken aksesuar siparişi versek getirebilirler mi ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar herkese günaydın serkan ben istanbul yaş 33 biran önce temmuz'un gelmesini bekliyorum araç yapım aşamasında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar Melih ben 32 yaşındayım evliyim , mühendisim. 2 ay önce 1.4 Sport-Style Tiguan sahibi oldum Murat hocamı dinlemeyip Tiguan aldıysamda burda mevcut olan insanların samimiyeti ve faydalı bilgileriyle iyi bir takipciniz oldum. İnşallah hanıma Golf alıp burada kendimi yabancı hissetmeden rahatlıkla yazacagım :)

Tekrar emeği geçenlerin ellerine sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...