Jump to content

Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Recommended Posts

• İleti 2.8bin
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Merhaba abilerim aranıza yeni katıldım ama önceden beri sayfanızı ara ara açar okurum. Burda cidden bir aile ortamı var ve bende kendimi sizin aranıza katmak isterim. Golf hikayem daha 6 7 yaşındayken

Herkese merhabalar İstanbuldan Murat ben, 31 yaşındayım arabalarla çok ilgiliyimdir. Forumu çok uzun zamandır sessiz modda takip edip üyelerimizin deneyimlerinden zevkle faydalanıyorum, kendimi tanıtm

Herkese merhabalar; Foruma katılalı hatırı sayılı bir vakit oldu Arada yaptığım paylaşımlar da oldu ancak kendimi tanitmadigimi bugün farkettim Önceden gelen bir forum kültürüm yok, ne sosyal medya

Konudaki görseller

yeni üye olmasak ta tanıtayım kendimi. adım murat. 30 yaşındayım. ankara'da ikamet ediyorum. aslen manisalıyım. ortopedi uzmanıyım. 1.4 tsi 125 hp manuel highline pasifik mavimi beklemekteyim. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Herkese merhaba, Ben Emre 28 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.Aracımı alalı 1 aydan fazla oldu, 1.2 TSI DSG Comfortline kullanmaktayım.

Meslektaşım gelmiş hoş gelmiş.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slmlar

Adım Yener

Trabzon'da eğitimciyim. (aslen Trabzon'lu olmakla beraber Amasya'da büyüdüm)

38 yaşındayım, iki çocuk sahibiyim. (düzeltme 2 erkek ve bir kız çocuğu sahibiyim :000108-medium:)

tarihinde yenerhoca tarafından düzenlendi
nüfus arttı
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar adım Serdar. 34 yaşındayım 5 yaşında kızım var.  Tekstil aksesuar şirketinde çalışmaktayım.

2013 Haziran ayında grandepunto aracımı satmıştım, ikinci el Polo bakarken kendimi donanımhaberdeki Golf 7 fanatikleri buraya konusunda buldum, ondan sonrası malum zaten.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar, Eymen ben. 25 yaşındayım, Bilgisayar Mühendisiyim, Antalya Teknokentte özel bir şirkette çalışıyorum.

Pasifik mavimin üretime planlanmasını bekliyorum. Tüm bekleyenlere sabır diliyorum  ;)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar ismim Aytaç,yaş 32, evliyim iki kızım var. Amerikada ikamet ediyorum şu anda pilotluk eğitimi alıyorum son safhalarındayım 2-3 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak allah izin verirse. Aslen Orduluyum ama ailem İzmirde yaşıyorlar. Amacım Passat sahibi olmak, golf biraz küçük gelecek malumunuz 2cocukla zor olacak

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar ismim Aytaç,yaş 32, evliyim iki kızım var. Amerikada ikamet ediyorum şu anda pilotluk eğitimi alıyorum son safhalarındayım 2-3 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak allah izin verirse. Aslen Orduluyum ama ailem İzmirde yaşıyorlar. Amacım Passat sahibi olmak, golf biraz küçük gelecek malumunuz 2cocukla zor olacak

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selam, ismim Özgür, 30 yaşındayım, evliyim,İstanbul'da yaşıyorum,bir GSM operatöründe Oracle veritabanı uzmanı olarak çalışıyorum. Golf'ten önceki araçlarım sırasıyla Renault Modus, Renault Clio Grandtour, Porsche 944 (1984 model, 1 yıl yüksek lisans için İngiltere'de yaşadım oradaki aracım), Opel Corsa.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar ben Yıldıray, 35 yaşında bir çocuk babası... yukarıdaki AYTAÇ ın abisi :)) bende pilotum şimdilik USA yaşamaktayım kısmetse az kaldı dönmeme..  saygılar

Sizin oralarda akşam saat sekize ön var bizde ise sabah 5 e ön var. Ama bunca saat farkına karşın Golf tutkumuz tamamen aynı ☺

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ehem Ehem ses ses...deneme 1-2  :)

Efendim ben de 31 yaşındayım ,İstanbul da sınıf öğretmeniyim aynı zamanda 16 yıllık müzisyenim (gitar ve bateri çalıyorum gruplara) 4 mayıs itibariyle golf ume kavustum... bol muhabbetler...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar Melih ben 32 yaşındayım evliyim , mühendisim. 2 ay önce 1.4 Sport-Style Tiguan sahibi oldum Murat hocamı dinlemeyip Tiguan aldıysamda burda mevcut olan insanların samimiyeti ve faydalı bilgileriyle iyi bir takipciniz oldum. İnşallah hanıma Golf alıp burada kendimi yabancı hissetmeden rahatlıkla yazacagım :)

Tekrar emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...