Ben Kimim? / Tanışma Konusu

yusuf dedi:
Bu kısmı birbirimizi tanımak tanıtmak için kullanabiliriz.
Yusuf terzi. 27 yaşındayim. Evliyim 4 aylık bir kızım var.

Profilde not bölümü var. O bölüme buradaki tanıtımınızı yazarsanız böylece herkesi hatırlarız.
Değerli Yusuf Hocam;

Bu kısım daha çok ilk kez foruma gelenlerin ;

burada kimler var? sorusunun yanıtını aradığı, karşılandığı, diğer forumlardaki gibi otomatik soğuk bir hoş geldin mesajı yerine sıcak bir karşılama olabilsin diye düşünüyorum.

Ben Murat;

41 yaşındayım ve 1 aylık bir kızım var. Ege Üniversitesi  felsefe Lisans ve Muğla Üniversitesi  Yüksek Lisans  mezunu Özel Güvenlikçiyim.

Golf tutkum bundan 16 ay önce araç almaya karar verip  test aracının direksiyonuna geçmemle başladı.

Sonrası herkesçe malum.

kavuşmak da azaltmak yerine körükleyen oldu car'a sevdamı...

berfiwater dedi:
işlem tamam [emoji5]

66d82ed5fabede0d153a42ada195f412.jpg
Maşallah Hocam;

peki bu Golf tutkunları arasına sizi çeken nedir? Merak ettim açıkçası. .. :)

silvershadow dedi:
işlem tamam [emoji5]

66d82ed5fabede0d153a42ada195f412.jpg
Maşallah Hocam;

peki bu Golf tutkunları arasına sizi çeken nedir? Merak ettim açıkçası. .. :)
Yakın arkadaşım olur kendisi :)

Malum Mercedes forumlarında muhabbet çok ağır ilerliyor. Burada  da her daim taze kan var :) Benim Golfte kendi aracından farksız o yüzden aramıza geldi :)

Ben İbrahim,

İngilizce okutmanıyım. İzmir'de oturuyorum. Yaş 25. Bundan önceki arabam Peugeot 206'ydı. Çok seviyordum keratayı ama ABS bile yoktu.  :D İmkanlar elverdi çok şükür Golf alabildik. Umarım dostlukların geliştiği, huzurlu ve bilgilendirici bir paylaşım yeri olur forumumuz.  :)

Adım Birol, İzmirde yaşıyorum, 36 yaşındayım 4 yaşına kızım var, Apple Yetkili Servisinde çalışıyorum.

Gökhan ben 39 yaşındayim . 2.5 yaşında oğlum var .  Makina yedek parça üreten bir firmada kalite sorumlusuyum..  Önceki aracım 2012 civic hb . Şimdi de yeni aracimi bekliyorum..

Selçuk ben , 28 yaşındayım.  hekimim . malesef halen bekarım :)

İsmim nickimdende anlaşılacağı gibi Melih. 26 yaşındayım, memurum İstanbulda yaşıyorum Balıkesirliyim, evliyim, aracımı bu hafta içi teslim almayı planlayarak aranıza katılacağım.

Herkese merhaba, Ben Emre 28 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.Aracımı alalı 1 aydan fazla oldu, 1.2 TSI DSG Comfortline kullanmaktayım.

yeni üye olmasak ta tanıtayım kendimi. adım murat. 30 yaşındayım. ankara'da ikamet ediyorum. aslen manisalıyım. ortopedi uzmanıyım. 1.4 tsi 125 hp manuel highline pasifik mavimi beklemekteyim. :)

emre dedi:
Herkese merhaba, Ben Emre 28 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.Aracımı alalı 1 aydan fazla oldu, 1.2 TSI DSG Comfortline kullanmaktayım.
Meslektaşım gelmiş hoş gelmiş.

slmlar

Adım Yener

Trabzon'da eğitimciyim. (aslen Trabzon'lu olmakla beraber Amasya'da büyüdüm)

38 yaşındayım, iki çocuk sahibiyim. (düzeltme 2 erkek ve bir kız çocuğu sahibiyim  :000108-medium: )

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt