Jump to content
silvershadow

Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba, hayırlı olsun :)

sezersunar ben.. :)

Siz miydiniz?

Ne iyi yaptınız da geldiniz..

Nickiniz'de; eskiden discover Pro Navigasyonlu uzay geminize bir özlem gördüm sanki...

Ben bu nicki eskiden beri kullanıyorum ama diğer forumdaki üyeliğim eski olduğu için öylece kaldı, çok yerde bunu kullanıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

silvershadow davetiyle istanbul dan katılıyorum. 33yaşındayım 2 kızım var. 2014 model 1.6tdi highline manuel sahibiyim. meslek olarak diş hekimiyim.

Hoş geldiniz hocam. Dişçimiz de oldu artık ;) Allah bağışlasın. Ben de kız babasıyım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

silvershadow davetiyle istanbul dan katılıyorum. 33yaşındayım 2 kızım var. 2014 model 1.6tdi highline manuel sahibiyim. meslek olarak diş hekimiyim.

Hoş geldiniz hocam. Dişçimiz de oldu artık ;) Allah bağışlasın. Ben de kız babasıyım ;)

sağolun yusuf bey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değerli Volkan Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

Bana kalırsa tevazu gösterdiniz kendinizi tanıtmak konusunda....

O halde ben müsaadenizle ekleme yapayım.

Bildiğim kadarıyla retrofit & upgrade & aksesuar & ECU/tuning.... diyerek uzatacağım listede akla geldik gelmedik tüm değişim, yükseltme ve terfi konusunda bir "Efsane"nin aramızda olduğunu bilmelerini isterim okurlarımızın.

Aslında zamanınız olursa bu konuya el atmanızı ve tanıtmanızı can-ı gönülden isterim.

Dahası ateş almaya gelir gibi değil de çekirdek kadromuza katılmakla engin bilgi ve tecrübenizi aktarmanızı isterdim.

Hepimize hayırlı olmasını dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kısmı birbirimizi tanımak tanıtmak için kullanabiliriz.

Yusuf terzi. 27 yaşındayim. Evliyim 4 aylık bir kızım var.

Profilde not bölümü var. O bölüme buradaki tanıtımınızı yazarsanız böylece herkesi hatırlarız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kısmı birbirimizi tanımak tanıtmak için kullanabiliriz.

Yusuf terzi. 27 yaşındayim. Evliyim 4 aylık bir kızım var.

Profilde not bölümü var. O bölüme buradaki tanıtımınızı yazarsanız böylece herkesi hatırlarız.

Değerli Yusuf Hocam;

Bu kısım daha çok ilk kez foruma gelenlerin ;

burada kimler var? sorusunun yanıtını aradığı, karşılandığı, diğer forumlardaki gibi otomatik soğuk bir hoş geldin mesajı yerine sıcak bir karşılama olabilsin diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben Murat;

41 yaşındayım ve 1 aylık bir kızım var. Ege Üniversitesi  felsefe Lisans ve Muğla Üniversitesi  Yüksek Lisans  mezunu Özel Güvenlikçiyim.

Golf tutkum bundan 16 ay önce araç almaya karar verip  test aracının direksiyonuna geçmemle başladı.

Sonrası herkesçe malum.

kavuşmak da azaltmak yerine körükleyen oldu car'a sevdamı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işlem tamam [emoji5]

66d82ed5fabede0d153a42ada195f412.jpg

Maşallah Hocam;

peki bu Golf tutkunları arasına sizi çeken nedir? Merak ettim açıkçası. ..:)

Yakın arkadaşım olur kendisi :)

Malum Mercedes forumlarında muhabbet çok ağır ilerliyor. Burada  da her daim taze kan var :) Benim Golfte kendi aracından farksız o yüzden aramıza geldi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben İbrahim,

İngilizce okutmanıyım. İzmir'de oturuyorum. Yaş 25. Bundan önceki arabam Peugeot 206'ydı. Çok seviyordum keratayı ama ABS bile yoktu.  :D İmkanlar elverdi çok şükür Golf alabildik. Umarım dostlukların geliştiği, huzurlu ve bilgilendirici bir paylaşım yeri olur forumumuz.  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gökhan ben 39 yaşındayim . 2.5 yaşında oğlum var .  Makina yedek parça üreten bir firmada kalite sorumlusuyum..  Önceki aracım 2012 civic hb . Şimdi de yeni aracimi bekliyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.