Vag grup Tuning işlemleri için Ankara tavsiye

ozdemir0629

Katılımcı Üye

İsim
Resul
Arkadaşlar, Ankara modifiye/tuning işlerinde fena değildir, ancak netten araştırma yaptım, isim yapmış, marka olmuş pek is yeri göremedim (Bazı is kollarında, çok kaliteli yerler var, sayılı ).Bu kadar golf, possat :), leon, polo, Ibiza... Ve diğerleri nerede yapılıyor.
Mekanik
Elektrik
Kaporta, body kit
Yazılım
Kodlama
Yikama, detailing
Boya, koruma, kaplama vb.
Tecrübe veya tavsiye ettiğiniz işletmeler nerelerdir?

Ankara'da olsaydım ve yetkili servis haricinde bir mekanik usta arayışım olsaydı @necati kaygusuz'dan başkasına gitmezdim.

Ben Arteon R direksiyonunu Mass Otomotiv'den aldım, ürün tedariği için orası olabilir, ayrıca body kit uygulamaları da yapıyorlar sanırım.
Bmw ağırlıklı olsa da mmperformance garaj ile de body kit uygulaması yapılabilir muhtemelen.

Yazılım konusunda @mehmetmert hocam var, rsa.

Arabalarını Black Car Wash & Detailing'de yıkatıyorlar bildiğim kadarıyla.
Onun haricinde Detailing Dükkanı, Vintage Detailing gibi iyi işletmeler de var temizlik konusunda.

Benden bu kadar, İstanbul'da bu kadar yer bilmiyorum galiba. :D

kaporta boya için bossmer de Seyit abi, en son tamponda 1 karış yer boyattım, bir kaç hata vardı ama normalde on numara iş yaparlar. komple boya yaptırmıştık mesela çok iyiydi. Aydoğanların eski ustası olduğundan vag ve mercedes için ayrıca uzman.
göçük için şimşek oto Kemal abi
detailing dükkanından memnun kalmadım, en azından müşteriye verdiği değer ve insanlık olarak DBY detailing kesinlikle Ankara'nın en iyisi. Vintage detailing den de memnun kaldım.
@necati usta kodlama işlerini de yapıyor bildiğim kadarıyla.
yetkili servis olarak da aydoğanlara gidiyorum, özellikle vw tarafında bir sorun yaşamadım.

Geri
Üst Alt