Golf 7 anahtar üst tuş takımı

İsim
Buğra
Araç
Golf 7 comfortline
Internetten tuş takımı aldım anahtar için benimki baya bi yıprandı ama YouTube da flan 1-2 tane videoya rast geldim. Anahtarın pilini değiştirir gibi açıp metal ekin vidasını söküyorlar. O vidayı hangi uc sökebilir. Fotoğrafta pek belli olmayabilir kamera sıkıntılı IMG_20220426_160834.jpgIMG_20220426_160848.jpg

Internetten tuş takımı aldım anahtar için benimki baya bi yıprandı ama YouTube da flan 1-2 tane videoya rast geldim. Anahtarın pilini değiştirir gibi açıp metal ekin vidasını söküyorlar. O vidayı hangi uc sökebilir. Fotoğrafta pek belli olmayabilir kamera sıkıntılı Ekli dosyayı görüntüle 57314Ekli dosyayı görüntüle 57315
6 köşeli yıldız tornavida, ismi böylemi tam bilmiyorum ama, telefon vb elektronik eşyaları açan bir tornavida hocam.

Upvote 0
Anladım hocam. Bu dediğiniz tornavidanın boyutunu tam öğrenebilsem güzel olacak hocam.
Google a arama kısmına

t7 torx tornavida yazınca çıkıyor

Yada setli paketler varsa onlardan alın başka zaman başka şeylere de lazım oluyor.

Arabanın tamponunu sökerken sadece bu takım bile tek başına işime yaramıştı. Bayağı eski benimki 😀

IMG20220426170433.jpg

Upvote 0
Google a arama kısmına

t7 torx tornavida yazınca çıkıyor

Yada setli paketler varsa onlardan alın başka zaman başka şeylere de lazım oluyor.

Arabanın tamponunu sökerken sadece bu takım bile tek başına işime yaramıştı. Bayağı eski benimki 😀

Ekli dosyayı görüntüle 57319
Bu seti siz nereden aldınız sorması ayıp

Upvote 0
Yapı marketlerden (tekzen yada koçtaş) biriydi,
ancak 10 sene olmuştur buna :)
Hocam baktım bende de var torQ marka ama en düşük t8 var şansa. Yarın gidip bakarım hocam. Ayriyetten ben anahtarımı yenilemek istiyorum yani anahtar kutusunu değiştirmek istiyorum şuanki kullandığım baya düştü çizildi ezildi. Bilginiz var mıdır orijinal değiştiren veya satan

Upvote 0
Avm ye gittiğiniz bir gün otopark girişlerindeki saat tamircilerine girin onlarda var o tornavidadan. 2 dakika işinizi görür verirsiniz.

Upvote 0
Avm ye gittiğiniz bir gün otopark girişlerindeki saat tamircilerine girin onlarda var o tornavidadan. 2 dakika işinizi görür verirsiniz.
Olabilir hocam. Malzeme kutusuna tekrar bakıcam olmazsa son çare ya alıcam yada sizin dediğiniz gibi rica edip isticem

Upvote 0
Upvote 0
Parçanın yanında verilmesi lazım normalde. Bende AliExpress ten aldığımda yanında gelmişti. Ve yanlış hatırlamıyorsam vida ile beraber gelmişti

Upvote 0

Alttaki metal parçayı, yan plastikleri vs sökmek kolay ama her anahtar tamamen açılmıyor malesef. Kendi anahtarım için açmak için hasar vermem gerekiyor sanırım. Açabilirseniz merakle bekliyorum

Upvote 0

Geri
Üst Alt