Golf mk7 icin iphone 6/6s usb dock

Golf2013

Üye
Nette gezerken gordum, adam 3d printer ile yapmis ve cok guzel olmus bence, fiyati cok yuksek ama belki cin sitelerinde benzeri daha uyguna bulunur.

http://shpws.me/KWhW

05f5885b120eb6a4ba8edfdbe31d75f9.jpg
1e7b16b8566a6fa53cdc22a099cb67c4.jpg
ed9ae7e734925ca120202967d7c9bff8.jpg

Yakın zamanda Çinli kankalarımız 5-10 dolar civarına bizlere ayarlar bizde alırız 88 Euro ne yahu öeehh :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yakın zamanda Çinli kankalarımız 5-10 dolar civarına bizlere ayarlar bizde alırız 88 Euro ne yahu öeehh [emoji4]iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Evet fiyat cok ucuk, kankalar bunu gormustir kesin basarlar yakindi aynisindan[emoji16][emoji16][emoji16]

Yalnız gözardı edilen bir durum var. Tam olarak teknik izahını bilememekle beraber usb den iphone 6 sarjı 3-4 saat civarında sürüyor...

Çakmaklıktan yaptığım Sarj süresi ise neredeyse yarı yarıya daha kısa sürdü...

Aracım 2016 comfort. Önemli bir detay olduğunu düşünüyorm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yalnız gözardı edilen bir durum var. Tam olarak teknik izahını bilememekle beraber usb den iphone 6 sarjı 3-4 saat civarında sürüyor...

Çakmaklıktan yaptığım Sarj süresi ise neredeyse yarı yarıya daha kısa sürdü...

Aracım 2016 comfort. Önemli bir detay olduğunu düşünüyorm.

Tamamen katılıyorum, usb şarj çok yavaş arabada

Applecarplay kullaniyor adam videoda. Suan bende kullanirken kısa orjinal kablo bulamadigimdan dolayi kabloyu dolayıp kullanıyorum. Cinliler yaparsa kacmaz gercekten.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Android işletim sistemli cihazları bilemem ama benim iPhone 6s'i gayet başarılı bir şekilde şarj ediyor usb çıkışım. Afyon'u geçtikten sonra şarjım %10 kaldı ve şarja taktım. Antalya'ya girmeme 40-50 km kala tamamen doldurdu. Bu arada görüşme de yaptım.

Dock sistemini çok beğendim. Haftasonu müsait zamanımda vites önü gözünün ölçülerini kumpas ile hassas bir şekilde alıp, iş yerindeki 3D yazıcı ile bir Dock yapmayı düşünüyorum. Burada tek problem uzun kalan kablo olabilir. Onun için de Dock'u tasarlarken fazla olan kabloyu altına oturtabileceğim bir yuva düşünmek olabilir.

Android işletim sistemli cihazları bilemem ama benim iPhone 6s'i gayet başarılı bir şekilde şarj ediyor usb çıkışım. Afyon'u geçtikten sonra şarjım %10 kaldı ve şarja taktım. Antalya'ya girmeme 40-50 km kala tamamen doldurdu. Bu arada görüşme de yaptım. Dock sistemini çok beğendim. Haftasonu müsait zamanımda vites önü gözünün ölçülerini kumpas ile hassas bir şekilde alıp, iş yerindeki 3D yazıcı ile bir Dock yapmayı düşünüyorum. Burada tek problem uzun kalan kablo olabilir. Onun için de Dock'u tasarlarken fazla olan kabloyu altına oturtabileceğim bir yuva düşünmek olabilir.

Ne yaptiniz merak ettim:) ayrica uzun kalan kabloyu sorun etmeyin, cinden kisa 10-20cm iphone sarj kablolari alinabiliyor, telefonla da sorunsuz calisiyor.

Merhaba arkadaşlar ben bunu çizip datasını paylaşrım sizlerle istediğiniz bir modelleme firmasında yaptırırsınız. Yaptığım dizayn için kullanacağım şarj tipini de vereceğim. Dizaynı ücretsiz vereceğim. 

Açıkçası dock tan ziyade vites topuzuna hayran oldum :)  çok ama çok güzelmiş.

Geri
Üst Alt