Kodlama Önerileri

Hocam merhaba. Bizde 2014-2015 model araçlarda aynalar kapıları açınca değil de kontak çevrilince açılsın diye uğraşmıştık ama bir sonuç elde edememiştik. 2013 model araçlarda, fabrikasyon olanlarında dahi kontağı çevirince aynalar açılıyor. Bugüne kadar kodlamasını bulamadık. Siz bulursanız bizlerle de paylaşın lütfen [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[emoji2] Hmm anladım
Demek ki kadere razı olacağız
Peki 2014 ve üzeri model bi araca denk gelirsem sizleri bilgilendiririm
Cevap için teşekkür ederim.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarı gündüz farlı Basic bi-xenonlarda, sisler açılınca xenonlarla gündüz farlarının yanması yapılabilir sanki. Böylelikle beyaz xenonların sarı sisler ile uyumsuzluğu daha az göze çarpar gibime geliyor. Yapılıp yapılmadığına bakacaktım ancak bende şu iki kanalın değeri standarttan farklı değerlere ayarlı.

(5)-Leuchte 4 TFL LB4 - Lichtfunktion B4

(6)-Leuchte 5 TFL RB32 - Lichtfunktion B 5

Bu iki kanalın bir ara arabaya kodlama için inecek olan olursa varsayılan değerlerine bakabilir mi ?.

Radyoda çıkan başlangıçtan itibaren ortalama yakıt tüketimini MFA ekranında göstermek için bi kodlama olması lazım. Passatlarda ekranda gösteriyor. Kodlamasını bilen var mı?

Radyoda çıkan başlangıçtan itibaren ortalama yakıt tüketimini MFA ekranında göstermek için bi kodlama olması lazım. Passatlarda ekranda gösteriyor. Kodlamasını bilen var mı?
MFA ekranda o tüketim ekranına gelin. Direksiyon üzerinde ki tuşlardan sağ tarafta bulunan OK tuşuna her bastığınızda Başl. İtibaren- Yakıt Alındıktan SOnra-Uzun Süreli arsında geçiş yapacaktır. Sürüş süresi, ort hız ve katedilen mesafe de ona göre değişir.  OK tuşuna uzun basarsanız o an hangi tüketimde iseniz o tüketimi sıfırlar. 

MFA ekranda o tüketim ekranına gelin. Direksiyon üzerinde ki tuşlardan sağ tarafta bulunan OK tuşuna her bastığınızda Başl. İtibaren- Yakıt Alındıktan SOnra-Uzun Süreli arsında geçiş yapacaktır. Sürüş süresi, ort hız ve katedilen mesafe de ona göre değişir.  OK tuşuna uzun basarsanız o an hangi tüketimde iseniz o tüketimi sıfırlar. 
Deneyeceğim teşekkürler.

Vag yardımlaşmada konu açtım ama burayada yazmak istiyorum anahtardan aracı açıp yada kitleyince farların yanması mümkün müdür gündüz yakmak için far anahtarı kısa konumundayken far sensörlü araçlarda iyi günler çözüm bekliyorum 

Merhabalar 

Forumda bir yerde okumuştum bagaj açıldığında iç ışıkları kapatma ile ilgili kod vardı ama bulamadım konuyu bilen veya kodları bilen varmıdır . Hatta bir arkadaş çocuk uyanmıyor artık şükür demişti :)

@fcsrn

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ben bunu yanılmıyorsam sinyal kodunu karıştırdığımda aldım önce clear codes dedim sonra yaptığım hatayı düzelttim , sizde clear codes deyin tekrar kontrol edin arızalı bir şeyiniz yoksa tekrar çıkmıyor
Sent from my iPad using Tapatalk
Hocam aynı sorun bende de çıkıyor siliyorum yine sorun ne olabilir?
0a7452074164e24e52a8c26695f97179.jpg

Geri
Üst Alt