Alınık Carlinkit (kablolu-kablosuz) autokit

alp

Üye
İsim
aLp
Merhaba arkadaşlar, Sıfır veya 2. el Carlinkit arıyorum, kablolu veya kablosuz olabilir, önemli olan sadece autokit uygulaması ile çalışması (autoplay,driveplay vs değil) gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, Sıfır veya 2. el Carlinkit arıyorum, kablolu veya kablosuz olabilir, önemli olan sadece autokit uygulaması ile çalışması (autoplay,driveplay vs değil) gerekmektedir.
Anlamadim valla

Android icinde var bende ucuz olandan uyar mi

Carlinkit denen cihaz, kablolu carplayi kablosuz kullanmaya yarıyor. Kablolu veya kablosuz olabilir derken ne demek istediniz @alp ?

Autokit uygulaması nedir? Onu da anlamadım ben.

Carlinkit denen cihaz, kablolu carplayi kablosuz kullanmaya yarıyor. Kablolu veya kablosuz olabilir derken ne demek istediniz @alp ?

Autokit uygulama ile calisan da var bende android teypler icin o sanirim

@Furkan hocam farklı versiyonları var, medya cihazında android auto veya car play olmayan modeller için kablolu ve kablosuz versiyonu ve sizin bahsettiğiniz kabloluyu kablosuza çeviren var. >Model tiplerine göre uygulama programları da değişmekte.

Geri
Üst Alt