Arkadaşlar Selamlar Golf Ailesine Sonunda Ben de Katıldım. :)

İsim
Atakan
Araç
Golf 5 1.4 TSI
Merhabalar herkese tekrardan, henuz 1 hafta bile olmadi arabami alalı kaldi ki daha elime ulasmadi haftaya gelecek. Bu 1 hafta gecmek bilmiyor:) sizlerden tavsiyeler almaya geldim. Küçüklük hayalim olan golf 5 ile katildim araniza:)) 1.4 TSI comfortline paketi bu arada. Keyif almak istedigim icin de manuel tercih ettim. Ayni zamanda hayirlisiyla ilk arabam ve pek asiri da tecrubem yok diyebilirim. Ama tutkum fazlasıyla var bu golf 5 e:)) o yuzden deneyimli olarak sizlerden tavsiyeler almaya geldim. Simdiden sag olun.

Merhabalar herkese tekrardan, henuz 1 hafta bile olmadi arabami alalı kaldi ki daha elime ulasmadi haftaya gelecek. Bu 1 hafta gecmek bilmiyor:) sizlerden tavsiyeler almaya geldim. Küçüklük hayalim olan golf 5 ile katildim araniza:)) 1.4 TSI comfortline paketi bu arada. Keyif almak istedigim icin de manuel tercih ettim. Ayni zamanda hayirlisiyla ilk arabam ve pek asiri da tecrubem yok diyebilirim. Ama tutkum fazlasıyla var bu golf 5 e:)) o yuzden deneyimli olarak sizlerden tavsiyeler almaya geldim. Simdiden sag olun.
Aracınız ve üyeliğiniz hayırlı olsun, Allah golfünüze ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.
Ben ve büyük çoğunluğumuz "cepte nefes alacak kadar para kalsın, gerisini arabaya harcayayım" modunda olduğumuz için bizden tavsiye almadan önce iyi düşünün. :D

Hoşgeldiniz. Size tavsiyelerim
  • Emniyet kemerinizi her zaman takın 1 dk lık yola gitseniz bile
  • Kurallara uyun hayat kurtarır kırmızı ışıkta geçmemek gibi vs
  • Trafikte sinirlenip kavga etmeyin
  • Acemi iseniz ben bu işi çözdüm diyip kendinize çok güvenmeyin
  • Başkaların hatalarını tolere edin
  • Uykulu iken araç kullanmayın çekip kenara uyuyun 2 saat sonra varın gideceğiniz yere
  • Önünüzü görmediğiniz yerde hız yapmayın.
  • Aracınızın bakımlarını aksatmayın
  • Araca binerken besmele çeker ya nasip derim
  • Aracınız çalışırken 10sn dahi işiniz olsa aracı çalışır durumda bırakıp gitmeyin
  • Aracınızı bina çatı altına parketmeyin
  • Kışın karda mecbur değilseniz araç sürmeyin
  • Yazlık ve kışlık lastiklerini olsun
Daha çok şey var ama bunlar tecrübeler. Allah sağlıkla binmeyi nasip etsin.

Hoşgeldiniz. Kazasız belasız kullanın hayırlı olsun. 122 lik mi 140 lık mı aracınız ?

Aracınız ve üyeliğiniz hayırlı olsun, Allah golfünüze ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.
Ben ve büyük çoğunluğumuz "cepte nefes alacak kadar para kalsın, gerisini arabaya harcayayım" modunda olduğumuz için bizden tavsiye almadan önce iyi düşünün. :D

Hahshshsahhaahahha hic sorun yok daha az once arkadaslarla artan benzin fiyatlarindan konusurken gerekirse aç gezerim yine de onu beslerim dedim😄 ben de o moddayim yani:) sağ olun bu arada insallah

Hoşgeldiniz. Size tavsiyelerim
  • Emniyet kemerinizi her zaman takın 1 dk lık yola gitseniz bile
  • Kurallara uyun hayat kurtarır kırmızı ışıkta geçmemek gibi vs
  • Trafikte sinirlenip kavga etmeyin
  • Acemi iseniz ben bu işi çözdüm diyip kendinize çok güvenmeyin
  • Başkaların hatalarını tolere edin
  • Uykulu iken araç kullanmayın çekip kenara uyuyun 2 saat sonra varın gideceğiniz yere
  • Önünüzü görmediğiniz yerde hız yapmayın.
  • Aracınızın bakımlarını aksatmayın
  • Araca binerken besmele çeker ya nasip derim
  • Aracınız çalışırken 10sn dahi işiniz olsa aracı çalışır durumda bırakıp gitmeyin
  • Aracınızı bina çatı altına parketmeyin
  • Kışın karda mecbur değilseniz araç sürmeyin
  • Yazlık ve kışlık lastiklerini olsun
Daha çok şey var ama bunlar tecrübeler. Allah sağlıkla binmeyi nasip etsin.
Çok sağ olun iyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz icin. Insallah hepimize sağlıklı huzurlu binmek nasip olsun

@agacmalzeme ekstradan size sormak istediğim, yazdığınız maddelerin birinde 10 saniye dahi olsa aracı çalışır durumda bırakıp gitmeyin demişsiniz. Bu şekilde çok kısa süreli 1 2 dakikalık işlerimizde aracı çalışır durumda bırakmak zararlı mıdır veya turbo motorlar için mi ekstra zararlı bilginiz var mı

Sağ olun arkadaşlar hepiniz tekrardan hoş bulduk. Henüz forumu keşfetme aşamasındayım yanlış yere de yazıyor olabilirim😄

Eski bi mk5 tsi 140 lık kullanıcısı olarak kesinlikle keyif alacağınıza şüpheniz olmasın :) mk5 te tsi bambaşka zevkli :)
Ooh sağ olun çok bu mesaj iyi geldi su an😄 ben de tamamen keyif almak istiyorum zaten, o zaman bu dogru tercih gibi. Sizden de bunu duymak guzel oldu tecrubeli olarak:)

Geri
Üst Alt