Zenec ze2024M

Yeni canbus geldikten sonra cihazin tek uyumsuz oldugu yer mfa ya bilgi aktarma kismi kaldi. Ops de cok canli bi golf 7 resmi geldi. Onuda kodlama islemi gerekiyor diye dusunuyorum . Bu sorunu da isvicreye iletecekler.sonucta cihaz ozellikleri arasinda mfa ya bilgi gonderir diye yaziyor. Ayrica cihazi alma amacim bluetooth tu ama daha cok navigasyonu kullaniyorum. Bedavadan trafik usareti okuma ozelligi kazandim diyebilirim. Trafik hiz sinirlari ekranda cikiyor ve hiz sinirini %30 asinca sesli bi sekilde uyariyor. Ve uyari yapmasi icin navigasyonu acmaya gerek yok. Bu ozellik muthis diyebilirim. Buralarda radar cok oldugundan direkt gazi kesiyorum hizimi bana hatirlatiyor. :)

Ekli dosyayı görüntüle 3659

Ekli dosyayı görüntüle 3660

Ekli dosyayı görüntüle 3661

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bundan yaklasik 1 ay once golf 7 comfortline aracima muzik calma disinda hic bir ise yaramayan 5 inclik medyayi sokturerek zenec firmasinin golf 7 icin urettigi ZENEC ZE2024M cihazini taktirdim. Cihazin goruntusu , arac torpidosuna uyumu , malzeme kalitesi, kullanisi beni memnun etti. Cihazin oncelikli olarak gen ozelliklerini yazacak olursak.

BLUETOOTH : Uzerinde bluetooth krali diyebilecegimiz taninmis bi marka olan parrot marka bluetooth var. Telefonu cihazla eslestirdikten sonra tekrar eslestirmek gerekmiyor. Araca tekrar binildiginde telefonu otomatik taniyor. Gelen aramalar, giden aramalar cihazda gorunuyor. Rehberiniz cihazda gorunuyor.6 tane favori numara cihaza kaydede biliyorsunuz ve favoriler icin ayrica bi menu var. 5 farkli telefonu eslestirebiliyorsun. A2DP idi sanirim ozelligi ile bluetooth uzerinden muzik dinleyebiliyorsunuz. Ses de herhangi bir bozulma olmuyor. Konusma esnasinda karsidakinin sesini cok net duyuyorsunuz ve sesiniz karsiya cok net gidiyor (gidiyormus).Bluetooth ile ilgili aklima gelenler bunlar.

USB , MUZIK , SES KALITESI VB.. Cihazin iphone baglantisi ve 4 tane usb girisi var. Usb uzerinden muzik dinleyip uygun formattaki filmleri izleyebiliyorsunuz. Ses kalitesi 5 inclik cihazima gore daha iyi . Ekolayzir modunde secenekler cok fazla.10 tane vardir sanirim. Ayrica kullanici secenekli bir modu var.Usb uzerinden telefon sarj edilebiliyor.

EKRAN BUYUKLUGU, COZUNURLUGU: Ekran 7 inc buyuklugunde ve ekran cozunurlugu 5 inclige gore cok cok daha iyi. Ekran cozunurlugunde begenmedigim tek yer car menusu.Biraz soluk gibi cikiyor car menusu. Iki farkli arka plan rengi var .Beyaz ve Siyah diye. Kendiniz herhangi birini secebileceginiz gibi bunu otomatik gece gunduz modu diye cihazda ayarlayabiliyor. Gunduz beyaz gece siyah diye.

NAVIGASYON : Navigasyon oldukca kullanisli. Bulamadigi yer yok gibi. Onemli yerler diye bir menu var ve gercekten kullanisli .ornegin civarda lokonta vb yer ara diyorsun buluyor. Hastane ara diyorsun buluyor. Yer bulma oldukca hizla . Naviextra diye bi siteden harita guncelleme mevcut. Guzergah kayit ozelligi var. Gittiginiz yolu kaydediyor. En yuksek hiziniz kaydediyor. Ortalama hizinizi kaydediyor.navigasyonuda oldukca iyi.

CAR MENUSU VE ARAC AYARLARI : cihazda sikintilar yasadigim tek yer burasi. Bunu icin zenec turkiye ile iletisime gectim . Sorunlari cozmeye calisiyorlar. Cihazla gelen canbus kutusunun eski oldugunu zenec isvicre soylemis ve yenisini gonderiyolar.yasadigim sikintilar ise soyle: radyo telefon bilgiletini MFA da gosterecegi cihaz ozellikleri arasinda yaziyor ama gostermiyor. Kamera ile ops nin ayni ekranda goruntu verecegi yaziyor ve menuleri var ancak ayni ekranda goruntu vermiyor. Ops de herhangi bi sorun yok ayni calisiyor. Lastik ariza isigini cihaz uzerinden ayarla dememize ragmen ariza lambasini sondurmuyor ayarlamiyor. Bunlar disinda cihaz super.

Sormak istediginiz seyler olursa elimden gelen yardimi yaparim.
Fıyat ne kadar gerı gorus varmı

Geri
Üst Alt