Yaza Hazırlık Orijinal Sebring Jant

@ZaGani hocam merhaba mk6 aracım için düşünüyorum durban bulmak çok zor onun için sebringe yöneldim 2 sorum olacak orjinal olarak 17 ve 18 inc olarak mı araçların üzerinde gelmiş veya satılmış zamanında bir bilginiz var mı bu konuda? Son sorum ise 18lerle spor yay ve süspansiyon kullanacak mısınız gerekli mi?

@ZaGani hocam merhaba mk6 aracım için düşünüyorum durban bulmak çok zor onun için sebringe yöneldim 2 sorum olacak orjinal olarak 17 ve 18 inc olarak mı araçların üzerinde gelmiş veya satılmış zamanında bir bilginiz var mı bu konuda? Son sorum ise 18lerle spor yay ve süspansiyon kullanacak mısınız gerekli mi?
Merhaba, evet bu jantlarin orijinali arac uzerinde geliyor. 18 inc icin yay degisimi yapacağım. Yapmazsam arac biraz yüksek kalacak

@ZaGani cevap için teşekkürler hocam konulara bakarken 17 inc orjinali olduğunuda gördüm temizini bulabilirsem 17 almaya çalışacağım inşallah şu ekonomik durumda büyük masraf 18+yay siz daha geç olmadan almışsınız çok şükür hayırlı akşamlar.

Sagolun arkadaşlar daha iyisi sizlerin olsun. Kilo olarak tartmadim. Orijinal jant zaten. Jantlar boyali

Sagolun arkadaşlar daha iyisi sizlerin olsun. Kilo olarak tartmadim. Orijinal jant zaten. Jantlar boyali

bende geçen sene aldım çizikleri baya çok aynı renk tonu olmaz diye boyatmadım ama iyiki almışım diyorum bana göre golfe orginal proteria>sebring>diğerleri..

Araç üzerindeyken de foto bekliyoruz hayırlı olsun:)

Merhaba, yazlik lastikler, jantlar takıldı. Orijinal mubea yaylar ve sm spacerlar ile görüntü ekteki gibi oldu. Ben memnun kaldım. Bakalım yakıt ne kadar değişecek.

Ekli dosyalar

• B7FF5A63-8668-4408-9328-036BECB3E1F6.jpeg
    B7FF5A63-8668-4408-9328-036BECB3E1F6.jpeg
    75.8 KB · Görüntüleme: 99
Pompa, kur, zam uclemesine karşı; yay, jant, lastik, spacer ne yapabilir ki!
Kazasız belasız keyfini sürmenizi dilerim :)

Öncelikle hayırlı olsun bende 17 inç taktırmayı düşünüyorum da direkt takabilir miyiz yoksa yay değişimi falan gerekli mi bilginiz var mı

Öncelikle hayırlı olsun bende 17 inç taktırmayı düşünüyorum da direkt takabilir miyiz yoksa yay değişimi falan gerekli mi bilginiz var mı
Teşekkürler. Direk takabilirsiniz. Yay gerekmez size

Merhaba, yazlik lastikler, jantlar takıldı. Orijinal mubea yaylar ve sm spacerlar ile görüntü ekteki gibi oldu. Ben memnun kaldım. Bakalım yakıt ne kadar değişecek.
hocam mubea yayları kaç paraya aldınız bende taktırmayı düşünüyorum da

Geri
Üst Alt