Golf 8 Life - Katlanır Ayna

Fiyat almadım uygulamadan sadece modül fiyatlarını kıyasladım ben. uygulamada 4270 lira gösteriyor, life paket için kapı modülleri de içinde.

Avek saat 11.00 de aradım kaç gün sonra artacak görmek lazım.

5500TL montaj dahil ama katlanır özellikteki düğme içinde mi onu sormadım.

Avek saat 11.00 de aradım kaç gün sonra artacak görmek lazım.

5500TL montaj dahil ama katlanır özellikteki düğme içinde mi onu sormadım.
Metin hocam bir fotoğraf paylaşmıştım yukarda, o açıklamalarda içinde diye anladım ben.

Yıl olmus 2022 hala daha katlanır aynayı bir özellik olarak konusur vaziyetteyiz. Hayırlısı ne diyelim…

Martda aracın yılı doluyor, periyodik bakıma gidince yaptırsammı diye dusunuyorum katlaniri. Uygulamada impression icin de 4270 TL gosteriyor.

Bu arada mevcut konuyla alakasız ancak 23 mart aracimin trafige cikisi garanti problemi olmamasi icin ne kadar geciktirebilirim periyodik bakımı ? Nisana kadar 2 hafta ertlemek problem yaratır mı ?

Martda aracın yılı doluyor, periyodik bakıma gidince yaptırsammı diye dusunuyorum katlaniri. Uygulamada impression icin de 4270 TL gosteriyor.

Bu arada mevcut konuyla alakasız ancak 23 mart aracimin trafige cikisi garanti problemi olmamasi icin ne kadar geciktirebilirim periyodik bakımı ? Nisana kadar 2 hafta ertlemek problem yaratır mı ?

İmpressionda kapı kontrol üniteleri değişmesi gerek + olarak kenara yazman gerek…

Bu cumartesi randevumuz var, ayna ile serviste buluşacağız. :) uygulama ve fiyatlandırma ile ilgili paylaşım yapacağım

Fiyat almadım uygulamadan sadece modül fiyatlarını kıyasladım ben. uygulamada 4270 lira gösteriyor, life paket için kapı modülleri de içinde.
merhaba ben esenyurt doğusta taktırdım aynayı toplamda 5800tl aldılar, bu fiyat sadece parça fiyatı bunun üzerine ötv ve işçilik ekliyorlar

Katlanır ayna taktırmak isiyorum diyen arkdaşlar kısa sürede karar vermeli zam gelecekmiş yine parçalara şuan 5.5 ise haftaya 6.0 unutmamak gerek…
şiddetle tavsiye ederim, taktırmak isteyenler elini çabuk tutsunlar , eldeki stok tükenmeden ve zam gelmeden yaptırısanız kara geçersiniz . Ayrıca kodlaması yapılıyor aynalar menüde çıkıyor.

Ayrıca kodlaması yapılıyor aynalar menüde çıkıyor.
merhaba ben esenyurt doğusta taktırdım aynayı toplamda 5800tl aldılar, bu fiyat sadece parça fiyatı bunun üzerine ötv ve işçilik ekliyorlar

anahtar teslimi ne ödedin şimdi.

sağ sol ayna 5800 ₺

ötv
işcilik

Ne zaman yapıldı uygulama, Bu fiyat bana verilenin üzerinde, servisler arası fark mı var, yada zam mı geldi. Bana atılan maili paylasiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-07-14-10-18-019_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-03-07-14-10-18-019_com.google.android.gm.jpg
    87.6 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Üst Alt