Bir Golf Ne Kadar Rezil Edilebilir?

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar herkesin kendi zevkidir diyeceğim fakat youtube'da gezerken aşağıya linkini bıraktığım videoya denk gelip göz attım. Bu kadar kötü bir şey uzun zamandır görtüğümü hatırlamıyorum, sizlerle paylaşmak istedim. En çok üzüldüğüm ise orjinal led stopların sökülmesi ve orjinal miydi bilmiyorum ama çift u ledlerin gitmesi oldu, daha iyi anlayanlar olacaktır fakat çift u led bana orjinal gibi geldi. Yorumu sizlere bırakıyorum

Başlığı bir Golf ne kadar rezil edebilir?

diye okudum bir an korktum, aracınız sizi yolda bıraktı sandım. Videoyu müsait bir zaman izleyeyim. Ya da izlemesem mi kapaktan belli aracın can çekiştiği...

Katılıyorum hocam, hani zevktir fakat bari kaliteli olsun, tamponun far yıkama kapağıyla rengi tutmuyor, tamponun birleşme yeri bariz açık, ve en çokta farlara üzüldüm

Bence orjinali daha iyiymiş. En azından orjinalmiş. Her şey tamam belki ama bana km başına para verseler yine de o jantları takmam mesela arabama. Yine de herkesin bir zevki var tabi diyelim🙂

Orjinal mis gibi R var mis gibi GTI var vw tasarımcıları ne güzel modifiyeli varyasyonlar çıkartmış Golf için. Ne diye dışına bu kadar fazla çıkıp apaçi işi yaparsin ki arabayı. Bu japon arabası degil ki alman arabası ya o jant ne dir ya.

Bu aracın ön farları ve arka stoplar değiştirmene gerek yoktu ki. Tak 7 veya 7,5 R tampon yada 7 veya 7.5 gti tampon miss. Bide air veya coil. Koy mis gibi o.z veya orjinal vw modeli bi jant durban vb gibi. Mis işte. Orjianl çift U led farlara gercekten yazik olmus o arabadan sökülerek. Stoplar ve farlar orjinal belli ki.

Jantlar işi çok bozmuş. Şahin mi bu araç :)

Tampon boyasi cok kötü, jantlar cok kötü. Orijinal tek u söküp replika j takmak ne kadar mantikli bilemedim.

Ben şuan tek u ya geçebilir miyim diye maliyet hesaplıyorum, adam replikaya geçmiş 😂

Geri
Üst Alt