Özelliklerin teypte gözükmemesi

barslngdr

Yeni Üye
İsim
Berk
Araç
Golf 7 1.4 Tsi
Bazı gizli özellikleri açtırdım fakat teyp'te gözükmüyor. Örneğin konfor sinyallerini 3-5 olarak ayarlamak için bir bölüm çıkmıyor. Açılış ve kapanışta korna ile uyarıyı aktifleştirdim o da teypte gözükmüyor. Teyp önceki sahibi tarafından takılmış. İleride değiştireceğim fakat şimdilik bir çözümü var mı?

Merhaba konfor sinyali zaten ünitede gözükmez. Dwa onayı için ünitenizi resetleyiniz. Kendinizi tanıtmayı unutmayın. İyi forumlar.

avgo markalı bir ünite var arabada fabrika ayarına mı döndürmek gerekiyor? Yoksa farklı bir işlem mi var

Ayrıca leaving home ve coming home de teyp ten 20 sn ayarlı olmasına rağmen çalışmıyor. Neden olabilir

Ayrıca leaving home ve coming home de teyp ten 20 sn ayarlı olmasına rağmen çalışmıyor. Neden olabilir
Far yağmur sensörü var mı?
Anahtar Auto konumunda mı?
Hava karanlıkken denediniz değil mi?

Leaving home farklı şekillerde kodlanabiliyor,
sürücü kapısını açınca
ya da kontaktan anahtarı çıkarınca
ya da selektör kolunu bir kere kendinize doğru çekince...

Bunlardan farklı olarak akü zayıf durumda ise coming home leaving home özelliğinin aktif olmadığına daha önce şahit oldum...

Baştan konuyu okuduğumda farkettim media ekranınız orjinalden farklı sanırım bundan dolayı da olmuyor olabilir. Emin değilim ama ihtimal var sanırım

Evet far sensörü var. Daha öncesinde süre değişmiyırdu kodlama yaptırdım süre değişiyor fakat devreye girmiyor. Auto konumunda. Selektör yaparakta denedim fakat olmuyor

Evet far sensörü var. Daha öncesinde süre değişmiyırdu kodlama yaptırdım süre değişiyor fakat devreye girmiyor. Auto konumunda. Selektör yaparakta denedim fakat olmuyor
kontağı çıkardıktan sonra sellektör yapın. bendeki o şekilde çalışıyor.

Onu da denedim fakat olmadı teypte bir sıkıntı var gibi ama çözemedim

Merhabalar multimedya ekranımda performans ve offroad ekranları açık. Ancak motor sıcaklığı görünmüyor kodlamasını bilen var mıdır?
Mfa ekranda yağ sıcaklığı görünüyor.

Geri
Üst Alt