Discovery Pro için kodlama gerekir mi?

FATTİE58

Yeni Üye
İsim
Fatih
Araç
Golf7
2014 model higline aracımın üstündeki ekranı discovery pro ile değiştiricem ekranı aldım salı günü geliyor kendim taksam direk çalışırmı kodlama yaptırmammı gerekiyor bilgisi olan varmı acaba

2014 model higline aracımın üstündeki ekranı discovery pro ile değiştiricem ekranı aldım salı günü geliyor kendim taksam direk çalışırmı kodlama yaptırmammı gerekiyor bilgisi olan varmı acaba
Sadece ekranı değiştirmeniz yetmez çalışmayacaktır. Komple üniteyle birlikte değiştirmeniz gerekir.

Aldığınız urun crackli mi? Crackli degilse bilesen koruma kaldirmak gerekir.

Diyelim ki tum ozellikleri acik ve crackli. Bu sefer de sizin araciniza gore bazi adaptasyon kanallarinin ayarlanmasi gerekir. aracinizda bulunan asistanlarin vs kanallarin ayarlanmasi için ufak da olsa kodlama sart.

Aldığınız urun crackli mi? Crackli degilse bilesen koruma kaldirmak gerekir.

Diyelim ki tum ozellikleri acik ve crackli. Bu sefer de sizin araciniza gore bazi adaptasyon kanallarinin ayarlanmasi gerekir. aracinizda bulunan asistanlarin vs kanallarin ayarlanmasi için ufak da olsa kodlama sart.
Anladım teşekkür ederim sanayi yolu göründü bize yine 🙏🏻😊

Eskisini sökmeden yedeklerini alırsanız yenisini aynı şekilde kodlarsınız problem olmaz.

Anladım teşekkür ederim sanayi yolu göründü bize yine 🙏🏻😊
Sanayide bu tarz işlemlerden anlayan yer sayısı bir elin parmağını geçmez daha önce bu tarz işlemleri yapan birini bulun sanayinizden

@FATTİE58 Kablonuz varsa yedek almak ve sonrasinda kontrol icin yardımcı olalim?

Sanayide bu tarz işlemlerden anlayan yer sayısı bir elin parmağını geçmez daha önce bu tarz işlemleri yapan birini bulun sanayinizden
Evet berat diye bi arkadaş var wag grubunun ehli bi çocuk ona gidicem inşallah

Geri
Üst Alt