Gizli Özellik Hk.

muratttz

Yeni Üye
İsim
Murad
Araç
Golf 7
Herkese merhabalar. Yakın zamanda Golf 7 2015 1.4 TSI Highline aldım. Daha önce Golfüm olmadığı için Gizli Özellik konularına uzağım. Kafama takılanlar şunlar;
1. Araçta kadran selamlama, Geri viteste sağ aynanın aşağı inmesi, Follow me, Leaving Home, Viraj aydınlatma Özellikleri mevcut. Bunlar Highline paketin kendi özelliği mi yoksa gizli özellikler mi açık ?
2. Hava aydınlıkken sinyal verdiğim yönde ön taraf gündüz farının söndüğünü fark ettim (diğer taraf gündüz farı yanmaya devam ediyor). Bu gizli özellik mi bir de muayenede sorun çıkarır mı ?

Herkese şimdiden teşekkürler.

Merhaba
Hayırı uğurlu olsun.
Kadran selamlama gizli özellik.
Aynanın sağa inmesi buyuk ıhtımalle acıktır
Ekrandan kontrol edınız.
Eve gelıs eve gıdıste gızlı ozellık ama büyük ihtimalle acıktır.
Direksiyona dönus yönune duyarlı far vardır o da aktıftır.
Gündü farı da standarttır.muayenede sorun çıkarmaz.
Aracınızıngüle güle kullanın.
İstersenız a bir sürü gizli özellık vardır
Şayet aktıf değilse tabıkı.
Mesela yağmurlu havada camlar açıksa camların otomatık kapanması gibi

Herkese merhabalar. Yakın zamanda Golf 7 2015 1.4 TSI Highline aldım. Daha önce Golfüm olmadığı için Gizli Özellik konularına uzağım. Kafama takılanlar şunlar;
1. Araçta kadran selamlama, Geri viteste sağ aynanın aşağı inmesi, Follow me, Leaving Home, Viraj aydınlatma Özellikleri mevcut. Bunlar Highline paketin kendi özelliği mi yoksa gizli özellikler mi açık ?
2. Hava aydınlıkken sinyal verdiğim yönde ön taraf gündüz farının söndüğünü fark ettim (diğer taraf gündüz farı yanmaya devam ediyor). Bu gizli özellik mi bir de muayenede sorun çıkarır mı ?

Herkese şimdiden teşekkürler.
Kırmızı yaptıklarım kodlama ile açılıyor.
Diğerleri aracınızın standart donanımı. Higline için.
2. seçenek büyük ihtimalle muayene sorun çıkarır.

Merhaba
Hayırı uğurlu olsun.
Kadran selamlama gizli özellik.
Aynanın sağa inmesi buyuk ıhtımalle acıktır
Ekrandan kontrol edınız.
Eve gelıs eve gıdıste gızlı ozellık ama büyük ihtimalle acıktır.
Direksiyona dönus yönune duyarlı far vardır o da aktıftır.
Gündü farı da standarttır.muayenede sorun çıkarmaz.
Aracınızıngüle güle kullanın.
İstersenız a bir sürü gizli özellık vardır
Şayet aktıf değilse tabıkı.
Mesela yağmurlu havada camlar açıksa camların otomatık kapanması gibi
Çok teşekkürler. Gizli özellikleri inceledim ama işe yarayacak pek birşey göremedim. Hatta imkanım olsa Sinyalde gündüz farı sönmesini kapatmak isterdim :)

Kırmızı yaptıklarım kodlama ile açılıyor.
Diğerleri aracınızın standart donanımı. Higline için.
2. seçenek büyük ihtimalle muayene sorun çıkarır.
Ahmet hocam 2. seçenek için emin misiniz?

Çünkü halojen farlarım varken kodlama falan yapmadığım halde, sinyal verdiğim tarafın gündüz farı sönerdi, 2 kere muayeneye girdim ikisinde de geçti.

Çünkü halojen farlarım varken kodlama falan yapmadığım halde, sinyal verdiğim tarafın gündüz farı sönerdi, 2 kere muayeneye girdim ikisinde de geçti.
Benim farlar BiXenon. Ama sinyal verdiğimde sinyal verdiğim tarafın gündüz farı ( sarı olan ) sönüyor

Adana da sorun çıkıyor. Kardeşimin işyerinde birinde düzelttirerek muayene tekrarı yapıldı.
Ayrıca benim araç Highline ve Bi-Xenon lu kodlama yok sönmüyor.

Adana da sorun çıkıyor. Kardeşimin işyerinde birinde düzelttirerek muayene tekrarı yapıldı.
Ayrıca benim araç Highline ve Bi-Xenon lu kodlama yok sönmüyor.
Anladım hocam, bixenon da farklı demekki

Geri
Üst Alt