VW Polo BlueGT 150 hp Test

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Golf'te de bulunan, iyi işler başaran motor poloya koyulursa ne olur? Hırçın bir GT olur. Eğlenceli ve bir o kadar özenilmiş bir otomobil olmuş BlueGT, devamı video da.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor

Değerli Hocam, 

Her zamanki gibi süper bir test olmuş...

Ellerinize sağlık ve teşekkür ederim bu güzel paylaşım için 

@enpisagor

Değerli Hocam, 

Her zamanki gibi süper bir test olmuş...

Ellerinize sağlık ve teşekkür ederim bu güzel paylaşım için 
Siz gibi değerli birinden bu sözleri duymak çok mutlu edici, ben çok teşekkür ederim.

@enpisagor hocam maşallah, güzel bir anlatım olmuş, elinize ağzınıza sağlık :'(

@enpisagor hocam maşallah, güzel bir anlatım olmuş, elinize ağzınıza sağlık:'(
Teşekkür ederim hocam. Bunu kullanınca "ulen para olacak golfü 1.4 150 act alacan" dedim içimden :) bunun gibi gitmese de golf her zaman favori :)

@enpisagor Eline sağlık Abi, başarılı bir test daha izlettin [emoji4]Sırf golftutkusu için bu aracı incelemeye mi gittin Bursa'ya [emoji14][emoji3]
Teşekkürler Eren,

Tabii golftutkusu herşeye değer, feda olsun :) 13 saat yol hepsi :)

@enpisagor Hocam çok güzel bir inceleme olmuş. Bu segmentte ACT motorun yanında sadece direksiyonu için bile tercih edilebilecek bir alernatif olmuş GT :)

@enpisagor    Can eline sağlık.Hız sabitleyicisi de pek güzelmiş aracın ama klima off düğmesi yok,basıyorum off'a kapanıyor misss.. :)

@enpisagor Hocam çok güzel bir inceleme olmuş. Bu segmentte ACT motorun yanında sadece direksiyonu için bile tercih edilebilecek bir alernatif olmuş GT [emoji4]
Teşekkürler hocam, evet özen verilmis bir arac golf R da aşık olduğum direksiyon burada var, ve Polo olunca iyi kaçıyordu. [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@enpisagor    Can eline sağlık.Hız sabitleyicisi de pek güzelmiş aracın ama klima off düğmesi yok,basıyorum off'a kapanıyor misss..[emoji4]
Teşekkür ederim Umut abi, [emoji16][emoji16][emoji16] bu noktada senin kulaklarını çınlatmıştık, poloya standart koyup, koskoca Golf R a opsiyon olmasını saçma bulduk. [emoji5]

Aynı Esc kapama tuşu tuşu vardı ama bunlda launch control olur muydu bilemedim, emanet araba diye de denemeye çekindim acikcasi [emoji5]

Teşekkür ederim Umut abi,
emoji16.png
emoji16.png
emoji16.png
bu noktada senin kulaklarını çınlatmıştık, poloya standart koyup, koskoca Golf R a opsiyon olmasını saçma bulduk.
emoji5.png

Aynı Esc kapama tuşu tuşu vardı ama bunlda launch control olur muydu bilemedim, emanet araba diye de denemeye çekindim acikcasi
emoji5.png

Bak şimdi merak ettim ama ,bende de sadece race modda oluyor launch kontrol.Ama ihtimal veremiyorum pek polo GT için. 4 çeker olsa o zaman belki...

@umut Evet abi dediğin gibi race mod yok,sürüş profili vb , bu nedenle yok büyük ihtimalle. Sadece spor süspansiyon koymuşlar, ama yol tutuş filan güzeldi, bizim maviş hatırlarsan gemi gibi sallanıyordu, bu Jant lastik etkisi ile şahane olmuş.

Geri
Üst Alt