golf 7 kontak açıldığında depoda ses

EMRAH ATTS

Katılımcı Üye

degerli forumdaslarım akşam golfu olan bir arkadaşımla konustum kontagını acınca yakıt deposundan lop diye bir ses geliyordu

benım aracımla karsılastırmıştı aynı ses benim aracımdada var 

servise gitmiş biraz fazla titizdir ısrarı uzerine yakıt pompasını degıştırmışler 

ben hep normaldir diyordum fakat akşam konustuktan sonra sesin gittiğini ögrendim 

yakın zamanda bakıma gittiğimde bu sesle ilgili görüşmeyi düşünüyorum 

sizleride bilgilendirmek istedim saygılar

@EMRAH ATTS Değerli Hocam, ben hiç dikkat etmemiştim ama siz belirtince aklıma düştü, ilk fırsatta kontrol edeceğim gelişmelerle ilgili haber bekleriz, teşekkürler :)

pazar sabahı aynı sese bende denk geldim, depo fullken oluyor diye yazılmıştı ama benim depo yarıdan aşağıdaydı kontagı cevırınce çok kısa lop ediyor ama daha önce hiç duymamıştım bu sesi duymuş olsam kesın hatırlardım dıkkat etmedığım halde sesı işitince fark ettim sağ arkadan geldı gıbı. Yakıt pompası sorunu ise servise gitmek gerekir.

lop edip pompa çalışmaya devam ediyor olmalı sanırım golflerin tümünde var

hayır geri dönüş hattı ses yapmaz pompa sesi bariz :'(

Baska bir forumda maslak dogus otoya gidip sorunu tarif edersem yakit pompasinin garantiden degisecegini ogrendim. Musait olunca gidip deneyecem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Baska bir forumda maslak dogus otoya gidip sorunu tarif edersem yakit pompasinin garantiden degisecegini ogrendim. Musait olunca gidip deneyecem

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam sorun düzeldi mi? Gittiniz mi servise ?

depodan gelen ses benim aracımdada vardı ben yaptırdım hocam eger sorun yaşarsanız durumu izah edebilirsiniz anlayışlı bakacaktırlar

depodan gelen ses benim aracımdada vardı ben yaptırdım hocam eger sorun yaşarsanız durumu izah edebilirsiniz anlayışlı bakacaktırlar
Emrah Hocam, iş seyahatine çıktığım için 5 gündür kapalı garaj da duruyordu aracım bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. Hafta sonuna kadar devam ederse servise götürmeyi düşünüyorum. Video buldum bununla alakalı hemen hemen aynı ses.

@sdktsndegerli hocam ses hiç duyulmuyor ama yakıt pompa sorunu var araçlarda bende bir arkadaşım daha degiştırdıler sorun gitti 

@sdktsndegerli hocam ses hiç duyulmuyor ama yakıt pompa sorunu var araçlarda bende bir arkadaşım daha degiştırdıler sorun gitti 
Emrah Hocam ses bana çok bariz geliyor :)  sebebi ise bu olayı yeni yaşamış olmam galiba. Çok büyütülecek birşey değil diye tahmin ediyorum, İnşallah öyledir. 

@sdktsnkontagı acınca depodan lop ve devamında izce bir motor sesi geliyor buyuk ihtimalle

Geri
Üst Alt