2021 polo 1.0 tsi dsg

Cihan özsoy

Yeni Üye
İsim
Cihan
Araç
2021 POLO 1.0 TSİ DSG COMFORTLİNE
Arkadaşlar herkese selamlar aranıza hataydan katılıyorum yaşım 30. 2021 polo 1.0 tsi DSG aracım var. Ve konu başlığındaki sorun bende de mevcut. Aldığımdan beri yapıyor araç sıfır araçla servislerden çıkamadım. Sorun şu araçla bir süre seyahat ediyorum motoru kapatıyorum yarım saat sonra çalıştırıyorum vites d veya r konumunda ayağım frene tam basık kavramıyor klimayı açtığımda aracın devri düşerek anormal bir şekilde stop ediyor. Ama ilk çalıştırmada asla yapmıyor. Osmaniye aykanda çok zamanım geçti benzin basınç sensörü ve klima kompresörü değişti olmadı. Aldığım yere Gaziantep şahintaşa götürdüm oradada yattı araç benzin basınçları ölçüldü. Son olarak volanttan olabilir falan denilince aldım çıktım arabayı. Sonra Hatay İskenderun gümüşe götürdüm orada kaldı araç. Sentil ayarı bozuk dediler yaptılar yine olmadı. Şuan servislerde yapacak bir şey yok diyor doğuş otoda. Yazılımsal olabilir deniliyor. Defalarca kes almanyaya mail attım doğuş otoyu aradım yok sorunum çözülmedi. Başına gelipte çözen arkadaşlar varsa yardım istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar herkese selamlar aranıza hataydan katılıyorum yaşım 30. 2021 polo 1.0 tsi DSG aracım var. Ve konu başlığındaki sorun bende de mevcut. Aldığımdan beri yapıyor araç sıfır araçla servislerden çıkamadım. Sorun şu araçla bir süre seyahat ediyorum motoru kapatıyorum yarım saat sonra çalıştırıyorum vites d veya r konumunda ayağım frene tam basık kavramıyor klimayı açtığımda aracın devri düşerek anormal bir şekilde stop ediyor. Ama ilk çalıştırmada asla yapmıyor. Osmaniye aykanda çok zamanım geçti benzin basınç sensörü ve klima kompresörü değişti olmadı. Aldığım yere Gaziantep şahintaşa götürdüm oradada yattı araç benzin basınçları ölçüldü. Son olarak volanttan olabilir falan denilince aldım çıktım arabayı. Sonra Hatay İskenderun gümüşe götürdüm orada kaldı araç. Sentil ayarı bozuk dediler yaptılar yine olmadı. Şuan servislerde yapacak bir şey yok diyor doğuş otoda. Yazılımsal olabilir deniliyor. Defalarca kes almanyaya mail attım doğuş otoyu aradım yok sorunum çözülmedi. Başına gelipte çözen arkadaşlar varsa yardım istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Geçmiş olsun, bu araç böyle servise gider gider gelir gibime geliyor, aracı değiştirmelerini isteyebilirsiniz, sonuçta ayıplı ürün. çok geçmiş olsun.

Hocam araci iade edin.Dogus oto merkez Kocaeli'nde olmasi lazim.Sifir aldığınız araçta bu kadar ugrasmaniz bile büyük sabir.Bende Jetta vardi uretimdeki bir yarik yuzunden iade ettim araci.Hic tartismaya gerek yok.Gidin aldiginiz yere müdür yetkili kim varsa konusun.Boyle bisi olabilir mi!Bende de 1.0 dsg Golf var hiç bir sorun yok demekki sizin araçta var bir sorun yeni araç isteyin!Tamir mamir ugrasmayin.

Hocam araci iade edin.Dogus oto merkez Kocaeli'nde olmasi lazim.Sifir aldığınız araçta bu kadar ugrasmaniz bile büyük sabir.Bende Jetta vardi uretimdeki bir yarik yuzunden iade ettim araci.Hic tartismaya gerek yok.Gidin aldiginiz yere müdür yetkili kim varsa konusun.Boyle bisi olabilir mi!Bende de 1.0 dsg Golf var hiç bir sorun yok demekki sizin araçta var bir sorun yeni araç isteyin!Tamir mamir Doğuş Oto Kocaeli Merkezlede iletisime geçin.

Hiç bir şekilde iade almıyorlar kaç defa aradım aldığım yere gittim hiç bir şekilde yanaşmıyorlar iade etmek istediğimi bildirdim. Şuan havalar soğudu denedim yapmıyor araç seyir halindeyken falanda yapmıyor rölantide ve viteste ama hareket etmezken yapıyor. Yasal süreç başlatacağımıda söyledim hiç ses yok.

Ahmettr diye bir arkadaşta konu açmış aynı sorun ondada var sanırım. Bende yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Aracın gidişinde falan hiç bir problem yok çok beğeniyorum aracı. Bundan önce jetta 1. 2 tsi vardı performans olarak aratmadı.

Hocam sensorlerde ariza olabilir.Sanirim araci calistirdiginizda auto hold yada otomotik el freni araci salmiyor o yuzden olabilir.

Aracı salmama değil problem. Çalışırdık vitesi d ye aldık fren tam basık hareket etmeden klima açınca stop ediyor. Hareket halinde yapmıyor. Vites p de ikende yapmıyor r ve d sadece. O an rölanti yükselmiyor aksine düşüyor. Klima açınca yükselmesi lazım. Bir de hava sıcaklığı 30 derece ve üstü olduğunda yapıyor şuan yapmıyor mesela

Aracı salmama değil problem. Çalışırdık vitesi d ye aldık fren tam basık hareket etmeden klima açınca stop ediyor. Hareket halinde yapmıyor. Vites p de ikende yapmıyor r ve d sadece. O an rölanti yükselmiyor aksine düşüyor. Klima açınca yükselmesi lazım. Bir de hava sıcaklığı 30 derece ve üstü olduğunda yapıyor şuan yapmıyor mesela
Siz yine de doğuş otomotive noterden bir uyarı yollayın, yine de kulak asmazlarsa verin tüketici haklarına gitsin. sizi uğraştıracaklar ama sonunda siz kazanacaksınız, emsalleri var çünkü.

Geri
Üst Alt