Volkswagenim.com'a Artık Araç Ekleyebilirsiniz

Bildiğiniz gibi uzun süredir siteye aracımızı ekleyemiyorduk. Tc kimlik numarası ve doğum tarihi yanlış uyarısını veriyordu.

Sistem düzeltilmiş artık aracımızı ekleyebiliyoruz.

%5 servis indirimi, serviste işlem gören aracımızın durumunu izleme gibi faydaları var.
hay Allah razı olsun sizden. Aylardır düzenli aralıklarla sürekli deniyordum. Birkaç hafta önce yine denemiştim olmamıştı. Şimdi yazınızı okuyup denedim direk ekledi şükür. :) Çok teşekkür ederiz bilgilendirme için.

Nihayet ben de aracı kaydettim an itibarı ile :)  Teşekkürler

Ben hala yapamıyorum, müşteri bulunamadı uyarısı veriyor, şu numarayı bir arayalım bakalım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende ekleyebildim şükür.. faydaları sadece %5 indirim mi yoksa daha faydası varmı ?

Nihayet 6 ay sonunda bende aracımı ekleyebildim. Teşekkürler.  :'(

Orhan Hoca dedi:
işte bu. :('

gülümseme ve dua. s=s15
Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Orhan abi senin dediğin gibi bende bakım sırasında tam tutarı hatırlamıyorum ama 50 Tl üzeri bi indirim aldım

Evet sonunda mutlu son 

Dün akşam deneyip aracımı tekrar ekleyemedim ve sonra mail attım ve bugün sabah müşteri hizmetlerinden beni  aradılar ve aracımı ilave edebileceğimi söylediler ben de ısrarla telefonu kapatmadan karşımdaki kişiyi bekleterek bilgisayarımın başına geçip aracımı   Eklemeyi  denedim  başardım 

:000050-medium:

Aracını ekleyemeyenler için bilgi site sağ alt kısımda iletişimden iletişim konusunu araç ekleme sorunu seçip not kısmına aracımı ekleyemiyorum yazmanız alt kısımda iletişim şeklini telefon yada mail adresinizi girerek tamamlamanız halinde size hemen geri dönüş oluyor kimlik numaranız sisteme kayıt edilince aracınızı eklemeniz bir kaç saniyelik bir işlem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ben de aracımı ekledim ancak geçmiş kayıtlara nerden ulaşılacağını bulamadım

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Hemen ekledim aracımı. Çok hoşuma gitti.  :('

Geri
Üst Alt