Golf R-line Dönüşüm

fatihyilmaz23

Yeni Üye
İsim
Fatih
Merhaba arkadaşlar golf 7.5 için r-line bodykit almak istiyorum. Taiwan satan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ve Taiwan ile Çin arasında fark nedir ?

Teşekkürler.

Ben dun sordum birisinden R Line donusumu icin 4700 denildi
GTI icin 3700 denildi.
fiyatlar bu sekilde
Bilginize;

Forum sponsorumuz SEM Tuning'in konusunu inceleyebilirsiniz. İletişim için @metinkar hocamıza yazabilirsiniz

Rline set şu mevcutta yok piyasa olan ürünlerinde alt çıtaları eksik r yada gti için sponsorumuz yardımcı olur…

Ben beyaz garaj metin beyden aldım. Denildiği gibi alt çıta eksik servisten almanız gerekiyor. Dün montajını yaptım tamponun orjinalden hiç bir farkı yok Kargodan aldığımda kutunun üzerinde made in taiwan yazıyordu arkasında kodları vw amlemi var. ilk baktığımda çok şaşırmıştı. Tampon bire bir herşeyi ile tam oturuyor. Difüzör mat geliyor onuda piano black boyattım. Marşpiel pianonlack geliyor baya bi kaliteli plastik orjinalle farkı yok. Ben marşpieli takmadım daha difüzörle tampon dün taktım. Bu arada eksik olan alt çıtayı dün servise sordum en alttaki pianoblack parça 3 parça şekliden toplam maliyeti 1350tl miş bir dudak uçuklaması yaşladım.

Geri
Üst Alt