Golf 7 Çift U Far

reazoonn

Yeni Üye
İsim
tahsin
Merhaba dostlarım, 200 bin TL bütçem var ve bi golf almayı düşünüyorum. Highline donanımda aşağıdaki gibi u far geliyor fakat tek U yanıyor diye okudum bu böyle midir? Eğer farları değiştireceksem highline almamın bi mantığı var mı?

a8d79941e226681247b3328ed080ea3e.jpg

Eğer farları orjinal u led ile değişeceksen aracın alt yapısı itibarıyla highline olması önemli. Sadece bir kaç parçayı değiştirerek orjinal farlara sahip olabilirsin o zaman.

@yavuzbattal Aracımın kendi üstündeki fara çift u led yapabilirim yani? Yeni far almama gerek yok? 

@reazoonn Tahsin hocam onu söylemek istemedim. Bu işler biraz meşakkatli işler. Yeni farlarını aldıktan sonra aracın alt yapısında kullanılan BCM, Gateway ve diğer bir kaç parça senin aracında zaten olmuş olacak. Bu sebep onlar maliyete girmeyecek, ancak yine de orjinal fara geçerken olmazsa olmaz parçaları almak zorunda kalacaksın. Maliyet hoplatacak yüreğini... :)

Yerinde olsan orjinal highline bir şey yapmana gerek yok, stok şekilde kullan. Yada fabrika çıkışı bu donanımda araç varsa onu al derim....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam tek U led farlar da highline aracta opsiyon, cift u ked farlar sadece Golf 7 R modelinde var, bir ara denenmisti sanirim tek u ledde ki diger ledi yakmak ama sonucunu bilmiyorum. Orijinal cift u led ise formumuzda yapıldı konusu mevcut.

@yavuzbattal Anladım can dostum teşekkür ederim.
Highline donanımda farlar standart olarak Bi-Xenon Basic ile gelir., Bi-Xenon Basic farda U şeklindeki Led 'lerin hiç biri yanmaz..!! U şeklindeki görünüm krom şeklindedir., Araçta opsiyonel donanım olarak Adaptif Bi-Xenon Plus far var ise o zaman far tek ULed 'li olarak gelir., Çift ULed sadece Golf R içindir., ama istenir ise Çift ULed sonradan yapılablir.,

Golf Mk7 far tipleri;

-Halojen far

-Bi-Xenon Basic

-Adaptif Bi-Xenon Plus farlar + Tek Uled Gündüz Sürüş Farları

-Adaptif Bi-Xenon Top R Farlar + Çift ULed Gündüz Sürüş Farları (bu farda farın içindeki sinyaller dahil Led 'tir.) 

Aşşağıdaki konuda çift uled uygulaması nasıl yapılır nelere ihtiyacınız var., gerekli bilgiler mevcut;

Highline donanımda farlar standart olarak Bi-Xenon Basic ile gelir., Bi-Xenon Basic farda U şeklindeki Led 'lerin hiç biri yanmaz..!! U şeklindeki görünüm krom şeklindedir., Araçta opsiyonel donanım olarak Adaptif Bi-Xenon Plus far var ise o zaman far tek ULed 'li olarak gelir., Çift ULed sadece Golf R içindir., ama istenir ise Çift ULed sonradan yapılablir.,

Golf Mk7 far tipleri;

-Halojen far

-Bi-Xenon Basic

-Adaptif Bi-Xenon Plus farlar + Tek Uled Gündüz Sürüş Farları

-Adaptif Bi-Xenon Top R Farlar + Çift ULed Gündüz Sürüş Farları (bu farda farın içindeki sinyaller dahil Led 'tir.) 

Aşşağıdaki konuda çift uled uygulaması nasıl yapılır nelere ihtiyacınız var., gerekli bilgiler mevcut;
Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz..

Geri
Üst Alt