Tampondaki Izgaraya Krom

Golfte bulamadim da caddy de var alttaki resimde. Sisler leddi muayene icin değiştim sari yaptim bi daha değismeye erindim değistirecegim eyw abi cok mu sırıtır diye korkuyorum

images.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen iste aklimda soru isaretleri var. Alsammi almasammi

Eyw hocam ben biraz daha düşünüyüm de. Bi şey de daha yardımcı olur musun.  :mad:  Cam plaka vardı kırmızı tr vardi dun ellerine tornavidalari almislar cam plakali araclari durdurup söktürüyorlar bizimki de rastgeldi söktürdü polisler app aliyim diyorum mühür sıkıntı olur orjinal mühür değilmis internettekiler ne yapsam ?

Beşiktaş app diyosun yani anladım abi zaten babamdayken yapmışlar. Herkesinkini söküyorlarmis felan demiş.

@Ensteknn Fazla krom detay iyi durmuyor bence, boğuyor aracı. Cam çıtası bagaj çıtası ön panjur var zaten. Bu da olursa fazla oluyor gibi geldi bana, tercih sizin tabii :)

Zevk meselesi tabi ama biraz ağır kaçar gibi sanki. Tabi uygulaması yapılmış bir Golf de görmek farklı olabilir :)  

@EnsteknnHocam led sisli fotoğrafı var mı aracın ? Varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Aracin tamponundaki izgaraya krom  yakisir mi sizin de bilginizi almak istedim  :(' http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vw-golf-7-krom-on-tampon-citasi-2-prc-2013-uzer-209452484 

Resmin kalitesi iyi cikmamiş ama. 

Ekli dosyayı görüntüle 2215
Hocam paint'te bişey çizdim ama hayal kurmak lazım yinede. o parlaklık için farklı programlar lazım :)  o siyah çizgiler klavuz çizgisi olarak hayal edin. Farlardan gelen üst çizginin devamı gibi düşünürsek daha hoş olur bence 

dneme.jpg

@Onur resimi iyi cekemedim ama gece guzel photonun sanirim aksam resmini atarim ampulun

IMAG0068.jpg

Geri
Üst Alt