Çelik rötuş

Akif Nalca

Üye
İsim
akif
Arkadaşlar son günlerde bu çelik rötuş yapanlar epeyce artmış durumda. Internette gayet başarılı uygulamar da mevcut. Aracım tungsten gri ve kapısında 5cmlik bir çizik var. Bulunduğum şehirde bir ustaya gittim şu anki rötuşli haline göre çok daha iyi olacağını söyledi. Siyah yada beyaz renkli olsa araç neredeyse hiç belli olmayacak şekilde uygulama yapabileceklerini belirtti. Siz ne dersiniz arkadaşlar. Böyle bir uygulama yaptıranınız oldu mu?

@Akif Nalca bende çok merak ediyorum, opak beyaz ve siyah rotus için en uygun renkler, metalikler ise zor renkler ancak bir kaç videoda bir boya cihazı ile optik olarak okutup üzerindeki yıpranmaya uygun boya hazırladıklarıni gördüm ama istanbulda değillerdi, istanbulda bu işi yapabı bulamadım daha en yakın sakaryada bir usta var tespit edebildigim, tecrube eden arkadaslar paylasirsa guzel olur.

@Akif Nalca Komşuya aldığımız 2020 model 1.0 TSI Beyaz Golf e yaptırdık arka çamurluktaydı.

Be neresi yapılmış diye inceledim hiç belli değildi. Anlamak için boyacı vs olmak lazım sanki. 

Geri
Üst Alt