Bugün günlerden lastik basıncı..

İ harfi konfor ve soğuk basınçtır.
Aracınız hiç hareket etmemiş ya da en fazla 500 metre hareket etmişse belirtilen değeri basabilirsiniz.

35 ekonomi ve sıcak basınçtır.

Benim aracımda konfor ve sıcak basınç ayrı yazmıyor. Bu sebeple her ikisini de 32 basmam gerektiği yazıyor.
Tek kişi kullanımda 30 aşağısına düşmeden, 35'e kadar deneyiniz. Hangisi konforlu geliyorsa ideal olacaktır.
Cevap için teşekkür ederim lastikler soğukken ölçüm yaptım, 30 a düşüreyim o zaman geri basıncı eski değerlerde olumsuz birşey hissetmiyordum, görselde 35 yazınca çıkarayım dedim basıncı

İ harfi konfor ve soğuk basınçtır.
Aracınız hiç hareket etmemiş ya da en fazla 500 metre hareket etmişse belirtilen değeri basabilirsiniz.

35 ekonomi ve sıcak basınçtır.

Benim aracımda konfor ve sıcak basınç ayrı yazmıyor. Bu sebeple her ikisini de 32 basmam gerektiği yazıyor.
Tek kişi kullanımda 30 aşağısına düşmeden, 35'e kadar deneyiniz. Hangisi konforlu geliyorsa ideal olacaktır.
Geceden beri surf yapıyorum nette etiket değerleri sıcak soğuk olarak değilde, i harfi konforlu sürüş olarak geçiyor, şehir içi konfora ayarlıyacağım uzun yola giderken 35 e çekeceğim değeri uygun mudur? :)

Son düzenleme:
Geceden beri surf yapıyorum nette etiket değerleri sıcak soğuk olarak değilde, i harfi konforlu sürüş olarak geçiyor, şehir içi konfora ayarlıyacağım uzun yola giderken 35 e çekeceğim değeri uygun mudur? :)
Uygundur. Aynı kapıya çıkıyor.
Bazı araçlarda otoyol sürüşü için değerler yazar. Çünkü yol kalitesi iyidir ve aynı zamanda ekonomi de sağlar.
Sıcak soğuk mevzusunun detayı konu girişinde yazmıştım. Temel mantık orada..

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt