BAGAJ KİLİDİNİN GEÇ DEVREYE GİRMESİNİ SAĞLAMAK

@Ender Yok öyle göründüğü gibi değil. Aynı sitede oturduğumuz için onun yedek anahtar ben de, benim yedek anahtar onda [emoji23][emoji23]

iPhone using Tapatalk

3b69909dc9b76250e762081259aae2ef.jpg
478499c7ee87d004233941b2a728227d.jpg
işlem tamam ve başarılı. test edildi onaylandı. Herkese hayırlı olsun [emoji1]

One Life Live it.!!!
Hayırlı olsun [emoji847]

iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun
emoji847.png

iPhone using Tapatalk
Kodlama yaptıktan sonra bi kaç deneme yaptım. 5-10-15 saniye süreli olmak kaydıyla denedim problemsiz çalıştı hatta her denemeden sonra tekrar 27 sn lik sürecin başladığınıda test etmiş oldum. yani bu şu anlama geliyor Anahtarı unuttunuz almak için bagajınızı açtını bişi oldu tekrar unuttunuz sıkıntı yok 27 saniye tekrar başlıyor.... sistem bu şekilde ve gayet hoş. Not en son olarak işimiz bittikten sonra mutlaka kilitlemeyi unutmayalım... bizi takip eden kötü amaçlı kimseler olabilir ve gelip bagajınızda ki değerli eşyalarınızı uçurabilir :)   :) :)  

Kodlama yaptıktan sonra bi kaç deneme yaptım. 5-10-15 saniye süreli olmak kaydıyla denedim problemsiz çalıştı hatta her denemeden sonra tekrar 27 sn lik sürecin başladığınıda test etmiş oldum. yani bu şu anlama geliyor Anahtarı unuttunuz almak için bagajınızı açtını bişi oldu tekrar unuttunuz sıkıntı yok 27 saniye tekrar başlıyor.... sistem bu şekilde ve gayet hoş. Not en son olarak işimiz bittikten sonra mutlaka kilitlemeyi unutmayalım... bizi takip eden kötü amaçlı kimseler olabilir ve gelip bagajınızda ki değerli eşyalarınızı uçurabilir :)   :) :)  
vag canavarı hocam benim.  yeni kod gelmeye görsün ender hocam hemen yapar şimdi diyorum.

güzel paylaşım olmuş hayırlı olsun. yarın bende yapayım. s=s15

sorunsuz yaptım bende kodlamayı. ne kodlar varmış yau gözümüzün önünde. :'(

@Orhan Hoca devamı geliyor hocam [emoji4]@MSE

iPhone using Tapatalk

Merhaba. Amaortisörlere Kalıp yay takıp  Kumandadan tek tuşla bagaj açılabiliyormuş. Ancak vag com ile bagaj kilidinin kodlanması gerekiyormuş. Vag com kodu nedir? Bilgi sahibi olan varmı? Kablo 12.12.1 araç golf mk5 comfortline. Teşekkürler.

Geri
Üst Alt