Tramer durumu hakkında bilgi

Aciklamasini okudum sahibindende, bana samimi geldi gerci ama ekspere sokmadan emin olunmaz.

@gembad bana da samimi geliyor adam. Bursa’da çok iyi bi ekspertizci bulabilsem tabii

Kazaya karışıp diğer araca haksız olarak hasar verdiyseniz ve bu hasarı karşı taraf sizden yaptırırsa bedelsiz hasar kaydı görünmekte(tutanak varsa ktt çarpma yazar, yoksa sadece çarpma yazar) . Eğer ki bu kazada karşıya hasar verip sizde parça değişmezse veya dışarıdan yaştırılırsa çarpma ibaresi yanında bedel yazmaz. Yani alacağınız araçta bu kazada darbe alan parçaları dikkatli kontrol etmeniz gerekmekte. Çarpma ibaresi kazaya karışmış olduğunun ispatıdır. Yani kabaca örneklemek gerekirse kavgaya karışıp dayak yiyenin de dayak atanın da karakola çağrılması gibi. Şikayetçi olacağım diyip sağlık raporu alınca olan değerler de oluşan hasar miktarı oluyor :D Yani ağzı gözü dağılıp sağlık raporu almayan da gerçekten herhangi bir zarar görmemiş olan da aynı kritere giriyor. Kabaca benzetmeye çalıştım. Umarım açıklayıcı olmuştur. İlanda kuru çekiç var vs denen yerlere ve özellikle ön tampona(kazada suçlu olma riski en yüksek kaza tipi arkadan çarpma olduğu için) tekrar tekrar baktırın. 

Geri
Üst Alt