Jant hakkındaki görüşlerinizi paylaşır mısınız ?

Berkay48

Üye
İsim
Berkay
İyi geceler cümleten.  Ekte sunacağım jant modeli “Mercedes AMG GT” jant modeli olarak geçiyor ve 19 inç. Aracıma almayı düşünüyorum. (1.2 tsi stok). Görsel içerik olarak nasıl sizce yakışır mı aracıma ?

2D0675A1-6EC4-4002-A353-2E94BF0EBEF9.jpeg

321ED755-0504-4E3B-B14F-CE0A7E3D3A57.jpeg

495AEE82-EA57-4574-8790-47D982F3603C.jpeg

Mercedes'in kendi araçları içinde dahi Exclusive E Serisi araca AMG Paket jantı takıldığında sırıtıyor

AMG GTR modeli jantı Golf'e takınca bayağı sırıtacaktır açık söylemek gerekirse.

Hocam ayrıyeten comfor namına hic bir sey kalmaz. O janta alacağınız lastikte pahalı olur. Pişman olursanız geri dönüşü zor olur illa jantları biyutecekseniz 17 jant alin.

@Berkay48 Aracın üstünde olanların kolları Y şeklinde ayrım yaşıyor. Jant görselinde ise aynı jant yok. Aracın üstündeki jant olacaksa bi ihtimal hoş durabilir. Ama diğeri olacaksa ben olumsuz diyorum. Aynı jant tipini bmw e60 larda gri renk olarak kullanıyorlar. E60 a bile kaba ve tuhaf geliyor. Göbeği içeriden başlayıp kolları birden dışarı çıkıyor değişik geliyor göze :) Tabi zevkler değişir.

E60 kasada olan bu : image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bende muallakta kalmıştım. 

Bende pek beğenmedim. 

Hocam bence 19 jant çok büyük ve konforsuz olur diğer forum üyelerinin dediği gibi çok sırıtır bencd 17 dijon yada 18 pretoria bakın onlar daha çok yakışacaktır

Begenmedim dedim ama arac üstünde guzelmis karar degistirdim

IMG_6423.pngIMG_6422.png

İyi geceler cümleten.  Ekte sunacağım jant modeli “Mercedes AMG GT” jant modeli olarak geçiyor ve 19 inç. Aracıma almayı düşünüyorum. (1.2 tsi stok). Görsel içerik olarak nasıl sizce yakışır mı aracıma ?

Ekli dosyayı görüntüle 46413

Ekli dosyayı görüntüle 46414

Ekli dosyayı görüntüle 46415
Çift renk olan bence de pek yakışmaz hocam ama aracın üstğndekine benzer jantlar yakışıyor golfe. Ben gelenekselciyim biraz, o yüzden tek renk jant daha jant gibi geliyor bana. Aşağıdaki fotoğrafı ilk gördüğümde vurulmuştum. :D  

Efsane duruyor bence. Jantın adı ve bulunabilirliği konusunda bilgim yok.

Screenshot_20201116-201651385_1.jpg

Begenmedim dedim ama arac üstünde guzelmis karar degistirdim

Ekli dosyayı görüntüle 46444Ekli dosyayı görüntüle 46445
Bülent abi kolları çok farklı bunun

Arkadaşlar 19 almamdaki sebep çok fazla aracı kullanmıyorum. 3 tane aracım olduğu için hepsini yapıp bi kenara koyuyorum yanlış anlaşılmak istemem biraz keyif işi gözüyle bakıyorum. Konfor evet çok düşecek ama genelde şehir içi geziyorum yada sahil kenarı illere ulaşım sağlıyorum. Şu dönemde de en fazla 400 km yapıyorum aylık. Araç yakışıklı durması için ufak tefek bişeyler yapıcam 19 daha çok gösteriyor kendini 

Geri
Üst Alt