7.5 kaplama

erdemo9066

Yeni Üye
İsim
Erdem özer
Merhabalar  aracımın rengi bu şekilde gümüş gri. Eğer arabayı nardo gri kaplatırsam ruhsata işletmem gerekir mi 2side gri sonuçta bilgisi olan var mıdır. Sizce aracın rengi güzel mi nardo gri yapmaya değer mi fiyat biraz tuzlu çünkü😃fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim👍 İstediğim renk te şu şekilde

0F93ABC3-77EB-42C9-98B8-05E61EBF32B9.jpeg

7FB496A8-CC6D-445D-89BF-286CA49122CD.png

Hocam bence gumus gri nardo griden on gomlek ustun bir renk ama dedigim gibi tamamen kisisel bakis acisi. Ayrica isletmek gerekir diye dusunuyorum.

@gembad nie on yargı ile bakılsın?
Kaportada ki kusurlar örtülmeye çalışıldığı için Türkiyede genel olarak algı bu şekilde. Aracı alacak kişi ekspere sokmadan kaplamayı sökmenizi isteyecektir çünkü kaplama varken boyaya bakılamıyor. 

Nardo gri yapabilirsiniz kaliteli bir folyo ile işi bilen bir yerde kaplatırsanız hem hatasız bir işlem olur hemde sökerken bir hasar oluşmadan sökülebilir. Gri/nardo gri aynıdır işletmenize gerek yok benim aracım Üranüs Gri ama "Gri" yazıyor ruhsatta örneğin.

Ben bayiden aracı alırken ciddi oramda indirim almıştım ama sadece beyaz renk kalmıştı bir çok bayiyi arayıp gümüş gri bulamamıştım bana göre golf 7 ye en yakışan renk! Hala görünce dönüp bakarım plakamı özel çıkardığım için aracı değiştirmeye kıyamıyorum   Yoksa değişirdim 

@Mehmet21 hocam bende sizin gibi gümüş griyi arayıp aldım bencede çok güzel bi renk ama nardo gri ayrı bi dünya gibi geliyor

Nardo gri benim de en sevdiğim renk diyebilirim. Fakat kaliteli bir kaplamanın fiyatı da belli o fiyata R line ya da 7.5 gti dönüşüme harcayabilirsiniz ya da araçtaki eksik donanımlar sizin için önemli ise onları tamamlayabilirsiniz.

@uranusgrey_golf turkiyede var sadece bu düşünce başka hiç bir yerde yok. ziebart a 4 yıl önce yaptırmıştim şeffaf folyo  zerre kadar sararma solma.olmadi. kaldiki çevremdeki kişiler hiç sizin gibi bakmadı olaya .tamamen algı 

Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım ama.yikmak gerekir bu algıyı 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt