Aliexpress'den spoiler

emre333

Üye
İsim
Emre
Arkadaşlar aracım için spoiler bakıyordum Türkiye'de sadece bir yerde gördüm aliexpires de var ama ne fiyatlara gelir diye tam bir fiyat bilemediğim için Türkiye de boya montaj dahil 800 TL diyorlar sizce nasıl fikirlerinizi bekliyorum

Screenshot_20210427_204134.jpg

Screenshot_20210427_204116.jpg

Screenshot_20210427_203937_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Türkiye'ye gelişte kırılma riski yüksek üstüne birde ürünü görmeden alıyorsunuz. Türkiye'den ürünü görerek ve kalıbı deneyerek alınız.

Bence biraz kaba durmuş ama zevk meselesi tabii

Aliexpress'ten alınırsa ve zarar görürse çok yüksek ihtimalle paranızı kısmen veya tamamen geri alırsınız, ülkemizde içimize sinmeyen bazı işlere/ürünlere yaptığımız ödemeleri geri alamadığımızı düşünürsek Aliexpress bu açıdan çok çok daha güvenli benim gözümde.

Fakat ürünün Aliexpress'teki fiyatına bakılırsa burada boya montaj dahil 800 lira çok yüksek bir fiyat değil, boyanmadan önce aracın üzerinde görmek de önemli bir avantaj.

Karar sizin

@emre333 kullanılıyodur tabikide ona birşey diyemem sadece kişisel olarak R spoiler araca daha yakışıyor. Sonuçta tercih sizin tabikide hoşunuza hangisi giderse onu alın. Bu gibi büyük ürünler için aliexpresste kargo fiyatı çıkar bu ürün kargosu bedava mı?

yakışmamış hiç almanızı tavsiye etmem.

@agacmalzeme Haklısınız hocam  aliexpresten almak mantıklı değil 500 e alıp birde kargo parası vermek üstüne kırık çıkma olasılığıda var ama araç üzeride yinede bir görmek istiyorum 

Yurtdışından ürünü alıp daha sonra kalıbını çıkartıp plastik olarak basılıp satan çok var ürün kalitesini kontrol ederek alın :) 800 tl az değil

Geri
Üst Alt