Acma kapamada Siren sesi

efes74

Üye
İsim
Ferdi
Merhaba Arkadaslar... Belli kiminiz biliyor bile, aracima acma ve kapamayi korna ile bildir kodlamasi yaptim ama nedendir bilmiyorum bu yalnizca araci kilitlerken oluyor. Acarken ses yok.

Kodlamayi 10 defa kontrol etmisimdir yani dogru.

Bugünlerde orginal Sirenin montajini ve kodlamasini yaptim belki ozaman olur ümidiyle ama netice ayni yalniz kititlerken sirenden ses geliyor...

Görsellestirmek icin YouTube‘a Video yükledim, umarim yardimci olursunuz... Tesekkürler.

https://youtube.com/shorts/z4Kdqak09C4?feature=share

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Merhaba Arkadaslar... Belli kiminiz biliyor bile, aracima acma ve kapamayi korna ile bildir kodlamasi yaptim ama nedendir bilmiyorum bu yalnizca araci kilitlerken oluyor. Acarken ses yok.

Kodlamayi 10 defa kontrol etmisimdir yani dogru.

Bugünlerde orginal Sirenin montajini ve kodlamasini yaptim belki ozaman olur ümidiyle ama netice ayni yalniz kititlerken sirenden ses geliyor...

Görsellestirmek icin YouTube‘a Video yükledim, umarim yardimci olursunuz... Tesekkürler.

https://youtube.com/shorts/z4Kdqak09C4?feature=share

Yedekten Geriye Alıp Tekrar Yapmayı Denediniz mi?

Yok onu daha denemedim ama yedek varmi onuda bilmiyorum cünkü kodlayali baya bi oldu...

Hmm, kodlamaya başlamadan önce aracınıza özel yedeği almanız gerekirdi. Eski Haline Çevirin Ayarları Sonra Tekrar Deneyiniz

Hmm, kodlamaya başlamadan önce aracınıza özel yedeği almanız gerekirdi. Eski Haline Çevirin Ayarları Sonra Tekrar Deneyiniz
Eyvallah sagol... Buna bi bakmam lazim... Insallah yedek yapmisimdir... Bilgi icin tesekkürler.

Kodlamaları bu şekilde yaptınız değil mi hocam ?

1-Select

09-Cent.Elect.

Securty Access-16
Şifre: 31347

Adaptation -10
Arama kısmına "Acknowledgement" yaz Tüm kanallar burada...

1-Aracı açarken 2 kez korna çalması için: "Akustische Rückmeldung entriegeln "Active" yap.

2-Kilitlerken Korna çalması için: Akustische Rückmeldung Verriegeln "Active" yap.

3-Kornanın kısamı ? Normal? çalması için :  Acknowledgement signals- Dauer der Akustischen Rückmeldung vom Einfachhorn 
-Kısa veya Normal seç DO IT yap.

4-Acknowledgement signals- Optische Rückmeldung Komfortschliessen "Active"

5-Acknowledgement signals- Menuesteuerung akustische Rückmeldung "Active"

6-Acknowledgement signals- Akustishe Rückmeldung global " Active"

7-Acknowledgement signals-  Aküstische Rückmeldung Signalhorn "Active"

Kodlamaları bu şekilde yaptınız değil mi hocam ?

1-Select
09-Cent.Elect.
Securty Access-16
Şifre: 31347

Adaptation -10
Arama kısmına "Acknowledgement" yaz Tüm kanallar burada...

1-Aracı açarken 2 kez korna çalması için: "Akustische Rückmeldung entriegeln "Active" yap.
2-Kilitlerken Korna çalması için: Akustische Rückmeldung Verriegeln "Active" yap.
3-Kornanın kısamı ? Normal? çalması için :  Acknowledgement signals- Dauer der Akustischen Rückmeldung vom Einfachhorn 
-Kısa veya Normal seç DO IT yap.
4-Acknowledgement signals- Optische Rückmeldung Komfortschliessen "Active"
5-Acknowledgement signals- Menuesteuerung akustische Rückmeldung "Active"
6-Acknowledgement signals- Akustishe Rückmeldung global " Active"
7-Acknowledgement signals-  Aküstische Rückmeldung Signalhorn "Active"

Aynen böyle
Evet... Artik kafayi yemek üzereyim...
Tek baska aklima gelen sey, Baska biyerdeki kodlama bunu engelliyor... ama gelde bul... tabii
Buyüzdense...

@efes74 Engelliyor veya açılırken ki kodlama farklı bir yerde, bit veya byte tiklerini işaretlemek gerekiyor olabilir. Onun içinde 09 cent elektrik kanalında tüm ayarlara bakın hocam adaptasyon dan tutunda coding, long coding kısımlarına kadar. Hatta isterseniz uzaktan bağlanıp birlikte bakabiliriz zamanınız olursa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=22304]efes74[/mention] Engelliyor veya açılırken ki kodlama farklı bir yerde, bit veya byte tiklerini işaretlemek gerekiyor olabilir. Onun içinde 09 cent elektrik kanalında tüm ayarlara bakın hocam adaptasyon dan tutunda coding, long coding kısımlarına kadar. Hatta isterseniz uzaktan bağlanıp birlikte bakabiliriz zamanınız olursa.
Cok tesekkür ederim ilginiz icin.
Evet, kendimce bi ugrasayim kodlamalari kontrol ederek aksi taktirde teklifinize geri dönerim.
Tsk

Geri
Üst Alt