999 vee 1000

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
Evet sayın hocalarım 8 şubatta teslim aldığım aracım bugün itibarıyla 1000 km oldu.Alışkanlık olarak foroğrafladım ve naçizane paylaşmak istedim.güzel bir anı olur diye.

ALLAH herkese en güzellerini nasip etsin inşallah.

Aracınıza güzel günlerde binin hocam darısı 100 bin km ye diyelim :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tşk hocam sağolun 100 bin i görürmüyüz acaba [emoji4]
O zamana satarım mı diyorsunuz? Hayırlısı.

Bu arada anladığım kadarı ile araç 2016 highline değil mi? Araçta tavanda shark anten var mı? Bugün ulaşan bir araç shark anten ile geldi acaba 2016 değişikliği mi :)

O zamana satarım mı diyorsunuz? Hayırlısı.

Bu arada anladığım kadarı ile araç 2016 highline değil mi? Araçta tavanda shark anten var mı? Bugün ulaşan bir araç shark anten ile geldi acaba 2016 değişikliği mi :)

yok hocam araç 2015/49. hafta üretimi 2016 trafiğe çıkış tarihi..shark anten yok araçta ama nasipse aksesuar olarak takmayı düşünüyorum..ben henüz 2016 model golf görmedim :)

Kazasız belasız nice 1000km.lerde kullanın hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALLAH kaza dan beladan korusun sevdiklerinle beraber nice 1000 km lere inşallah...........

çok teşekkürler arakadaşlar 

@arfkync Saglikli sihhatli ve kazasiz belasiz nice bi kilometreler...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet sayın hocalarım 8 şubatta teslim aldığım aracım bugün itibarıyla 1000 km oldu.Alışkanlık olarak foroğrafladım ve naçizane paylaşmak istedim.güzel bir anı olur diye.

ALLAH herkese en güzellerini nasip etsin inşallah.
Hayırlı olsun . Nice Binlerce km leri kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... Yalnız dikkatimi çeken bişi oldu 999 km  ile 1.000 km deki ekran temizliği :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun . Nice Binlerce km leri kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... Yalnız dikkatimi çeken bişi oldu 999 km  ile 100 km deki ekran temizliği :)  
TŞK. sayın hocam... ışık yansımasından güneş vurduğundan tozlar belli olmuş :)

hocam hayırlı olsun ben 1000 olmasın diye çok uğraştım suan 28000 oldu:(

Geri
Üst Alt